Jágr: S dietou končím. Přece jen jsem vyrostl na jitrnicích

Sport
21. 8. 2013 10:30
Jaromír Jágr se díky zdravější stravě cítil podle svých slov "sice hubenější, ale také fyzicky slabší".
Jaromír Jágr se díky zdravější stravě cítil podle svých slov "sice hubenější, ale také fyzicky slabší".

Jaromír Jágr před svým možná posledním ročníkem v zámořské NHL shodil díky změně jídelníčku několik kilogramů, ale nyní se rozhodl kvůli síle vrátit k předchozí stravě. Nová posila hokejistů New Jersey Devils to prozradila fanouškům na svém účtu na Facebooku.

Jednačtyřicetiletý Jágr v létě zařadil do jídelníčku saláty, rýži a ryby a omezil maso a cukrovinky, aby přišel do nového působiště New Jersey v co nejlepší formě. U nové stravy vydržel asi měsíc.

"Já s tím končím. Přeci jenom jsem kluk ze statku, který vyrůstal na masu, prejtu a jitrnicích. A teď, když to tělo nedostávalo, začal jsem se cítit jako ryba bez vody! Sice hubenější, ale také fyzicky slabší," napsal.

Na sklonku kariéry nejproduktivnější Evropan v historii NHL raději nechce riskovat. "Vypadá to, že to bude moje poslední sezona, proto nemůžu jít moc do risku. A zůstanu věrný tomu, co u mě fungovalo celý život," dodal Jágr.

Autor: ČTK Foto: ČTK

Další čtení

O2 arena, MS v krasobruslení 2026

„Bomba!“ hlásí Taschlerovy z O2 areny, fanoušci jim ale berou klid

Sport
24. 3. 2026
O2 arena, dějiště mistrovství světa v krasobruslení den před začátkem šampionátu.

Krasobruslařský led pro MS vyrostl v O2 Areně na tom extraligovém, je měkčí

Sport
23. 3. 2026
Lurdes Gloria Manuel z Česka, Lieke Klaver z Nizozemska a Natalia Bukowiecka z Polska

Osm let čekání je u konce: Česko má znovu halovou mistryni světa

Sport
22. 3. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ