Dynamo Moskva začalo úspěšně, na úvod porazilo Čeljabinsk

4. 9. 2013 22:00
Hráč Dynama Moskva Konstantin Glazachev.
Hráč Dynama Moskva Konstantin Glazachev.

Hokejisté Dynama Moskva zvítězili v zahajovacím utkání Kontinentální hokejové ligy nad Čeljabinskem přesvědčivě 5:1. Obhájci titulu tím stejně jako vloni získali v repríze posledního finále Pohár Lokomotivu.

Na vítězství domácího týmu se podílelo pět různých střelců, jako první ale skórovali v úvodní třetině hosté zásluhou Dugina. Dynamo s českými hráči Filipem Novákem a Markem Kvapilem v sestavě se střelecky prosadilo až ve druhé polovině utkání - do konce druhé třetiny otočili skóre Pestuško a Babenko, v poslední části výhru potvrdili Komarov, Soin a Cvetkov.

Autor: ČTK Foto: ČTK , ČTK/ITAR-TASS/Krasilnikov Stanislav

Další čtení

ilustrační foto

Hotely a penziony v Bedřichově i okolí jsou před Jizerskou 50 zcela obsazené

Domácí
17. 1. 2026
ilustrační foto

Vyhazujete správně popel? Hasiči varují před častou příčinou domácích požárů

Domácí
17. 1. 2026
Příprava výstavy Jako vejce vejci v Jihomoravském muzeu, která nabídne pohled na vejce jako biologický zázrak, symbol i kulturní fenomén.

Není vejce jako vejce, ukazuje nová výstava Jihomoravského muzea

Kultura
Aktualizováno: 17. 1. 2026 17:10

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ