Hokejista Vondrka rozhodl nájezdy, Slovan díky němu porazil Ufu

22. 12. 2012 21:09
Michal Vondrka.
Michal Vondrka.

Český hokejový útočník Michal Vondrka rozhodl v samostatných nájezdech o výhře Slovanu Bratislava 3:2 nad lídrem Východní konference KHL Kazaní. Slovenský nováček soutěže absolvoval nájezdy v třetím zápase po sobě a podruhé vyhrál.

Vondrka, jenž rozhodl také středeční duel proti Ufě, při svém dnešním zakončení potěšil fanoušky pohledným technickým kouskem. Na hostujícího brankáře Barulina zkusil fintu, kterou proslavil ve finále olympijského turnaje v roce 1994 Peter Forsberg, a jednou rukou ukončil zápas.

Gól ze hry vstřelil útočník Zbyněk Irgl z Dinama Minsk v utkání s Čerepovcem, ale v rozstřelu už úspěšný nebyl. Severstal v běloruské metropoli vyhrál 4:3.

Kontinentální hokejová liga:
Dinamo Riga - Omsk 4:1, Dinamo Minsk - Čerepovec 3:4 po sam. nájezdech (za domácí Irgl 1+1), Slovan Bratislava - Kazaň 3:2 po sam. nájezdech (rozhodující sam. nájezd Vondrka).
Autor: ČTK Foto: Profimedia

Další čtení

Hasiči v Brně nad ránem likvidovali požár bytu, deset lidí se nadýchalo kouře

Domácí
13. 9. 2025
Několik tisíc krojovaných účastníků prošlo centrem Uherského Hradiště při Slováckých slavnostech vína a otevřených památek.

Krojovaný průvod v Uherském Hradišti nezastavil ani déšť. Tisíce lidí zaplnily centrum města

Domácí
13. 9. 2025

Před dvaceti lety byl zavražděn Michal Velíšek. Pomohl ženě v parku

Domácí
Aktualizováno: 13. 9. 2025 13:10

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ