<span>Jágr už nastoupil</span>, ale prohře Omsku nezabránil

7. 2. 2010 17:58
Jaromír Jágr je opět zdravotně v pořádku.
Jaromír Jágr je opět zdravotně v pořádku.

Jaromír Jágr je opět zdravotně v pořádku.Český útočník Jan Bulis pomohl hokejistům Atlantu Mytišči v Kontinentální lize v posledním utkání před olympijskou pauzou k výhře 7:3 v Novosibirsku gólem a třemi přihrávkami. Svou bilanci v sezoně zaokrouhlil na 40 kanadských bodů za 23 gólů a 17 asistencí a potvrdil pozici druhého nejproduktivnějšího hráče týmu.

ČTĚTE TAKÉ: Jágr hrál s Kazaní jen jednu třetinu, pak odstoupil

Za poražené si asistenci připsal Leoš Čermák. Stejně si vedli i Josef Straka při výhře Čerepovce 3:1 na ledě Novokuzněcku a Petr Čajánek, který přispěl k jasnému vítězství Petrohradu 8:3 v Chabarovsku.

Blýskl se i Jiří Hudler, jehož Dynamo prohrávalo doma s Novgorodem ještě deset minut před koncem 0:3, jenže pak začal úřadovat český útočník. Nejprve ve spolupráci s Karlem Rachůnkem připravil snížení a v 56. minutě sám srovnal na 3:3. V prodloužení pak o výhře Dynama rozhodl Denisov.

Za Omsk již nastoupil Jaromír Jágr, který z minulého zápasu v pátek předčasně odstoupil kvůli střevním potížím. Do statistik se však nezapsal a Osmk prohrál s Togliatti na nájezdy.

Kontinentální hokejová liga:
Chabarovsk - Petrohrad 3:8 (za hosty Čajánek 0+1), Novokuzněck - Čerepovec 1:3 (za hosty J. Straka 0+1), Dinamo Minsk - Viťaz Čechov 5:1, Novosibirsk - Atlant Mytišči 3:7 (Čermák 0+1 - Bulis 1+3), Jekatěrinburg - Čeljabinsk 6:2, Kazaň - Ufa 1:4, Togliatti - Omsk 3:2 po s. n., Dynamo Moskva - Nižnij Novgorod 4:3 v prodl. (za domácí Hudler 1+1, Rachůnek 0+1), Nižněkamsk - Barys Astana 4:2, Spartak Moskva - Balašicha 2:8, Dinamo Riga - CSKA Moskva 1:2 po sam. nájezdech

Foto: khl.ru

Autor: ČTK

Další čtení

Matky, mámy a maminky dnes mají svátek, v Česku se slaví víc než sto let

Domácí
11. 5. 2025

Praha 4 chce jiné než dosud používané názvy budoucích stanic metra D

Domácí
11. 5. 2025

Před Rudolfinem otevřou scénu ke zhlédnutí úvodního koncertu Pražského jara

Kultura
11. 5. 2025

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ