Jágrův Omsk urval výhru nad Nižněkamskem a srovnal sérii

25. 2. 2011 17:09
Omsk srovnal sérii na 1:1.
Omsk srovnal sérii na 1:1.

Hokejisté Omsku porazili ve druhém utkání osmifinále play-off KHL Nižněkamsk 1:0 v prodloužení a srovnali stav série na 1:1. Jedinou branku zápasu vstřelil po 81 sekundách nastavení Dmitrij Sjomin.

Avangard v sestavě s českým kvartetem ve složení Jaromír Jágr, Roman Červenka, Petr Vampola a Martin Škoula tak odvrátil hrozbu druhé porážky. Už ta první přišla ve čtvrtek nečekaně, neboť sibiřský tým zakončil základní část KHL sérií osmnácti výher.

Série hraná na čtyři vítězství pokračuje v neděli a pondělí dalšími duely na ledě Něftěchimiku.

Osmifinále play off Kontinentální hokejové ligy:
Východní konference - 2. zápasy:
Omsk - Nižněkamsk 1:0 v prodl., stav série 1:1,
15.00 Ufa - Novosibirsk, Magnitogorsk - Chanty Mansijsk,
17.00 Kazaň - Barys Astana.

Autor: ČTK Foto: Profimedia

Další čtení

ilustrační obrázek

Policie v Německu dopadla extremisty z neonacistické skupiny Poslední obranná vlna

Zahraničí
26. 6. 2026
ilustrační obrázek

Evropa řeší emise metanu. Skupina zemí včetně ČR varuje před riziky pro dovoz energií

Zahraničí
26. 6. 2026
ilustrační obrázek

Tragická smrt mladíka před startem prázdnin. Policie naléhavě varuje před riziky u vodních ploch

Domácí
26. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ