Jágrův Omsk urval výhru nad Nižněkamskem a srovnal sérii

25. 2. 2011 17:09
Omsk srovnal sérii na 1:1.
Omsk srovnal sérii na 1:1.

Hokejisté Omsku porazili ve druhém utkání osmifinále play-off KHL Nižněkamsk 1:0 v prodloužení a srovnali stav série na 1:1. Jedinou branku zápasu vstřelil po 81 sekundách nastavení Dmitrij Sjomin.

Avangard v sestavě s českým kvartetem ve složení Jaromír Jágr, Roman Červenka, Petr Vampola a Martin Škoula tak odvrátil hrozbu druhé porážky. Už ta první přišla ve čtvrtek nečekaně, neboť sibiřský tým zakončil základní část KHL sérií osmnácti výher.

Série hraná na čtyři vítězství pokračuje v neděli a pondělí dalšími duely na ledě Něftěchimiku.

Osmifinále play off Kontinentální hokejové ligy:
Východní konference - 2. zápasy:
Omsk - Nižněkamsk 1:0 v prodl., stav série 1:1,
15.00 Ufa - Novosibirsk, Magnitogorsk - Chanty Mansijsk,
17.00 Kazaň - Barys Astana.

Autor: ČTK Foto: Profimedia

Další čtení

ilustrační obrázek

Ruční kosa a hrábě v akci: Dobrovolníci budou pečovat o vzácné louky na Vysočině

Domácí
23. 6. 2026
ilustrační obrázek

Procházka za uměním: Olomouc ožije maďarskými vizemi a nezávislou tvorbou

Kultura
23. 6. 2026
Markéta Vondroušová z České republiky během čtvrtého kola tenisového turnaje US Open

Tvrdý verdikt pro Markétu Vondroušovou. Tenisová komunita kritizuje čtyřletý zákaz činnosti

Sport
23. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ