Kouč Vůjtek v Dynamu končí. Má zdravotní problémy
24.04.2009 21:04

Vůjtek uzavřel své moskevské angažmá po roce a půl. Svůj celek letos dovedl až do semifinále Kontinentální ligy, kde byl vyřazen pozdějším mistrem Kazaní. V prosinci s Dynamem slavil triumf na prestižním Spenglerově poháru v Davosu.
Ze zdravotních důvodů už zkušený stratég jednou svou kariéru přerušil. Před třemi lety dal svůj post k dispozici ve Vítkovicích kvůli problémům se štítnou žlázou.
Z onemocnění se však zotavil a předloni v prosinci ho k návratu na střídačku přesvědčilo právě vedení Dynama. Nyní charakter zdravotních obtíží klub ani kouč nezveřejnili.
Vůjtek si výborné jméno v Rusku vybudoval zejména působením v Jaroslavli, s níž dvakrát vyhrál ruskou superligu v letech 2002 a 2003. Poté vedl i hokejisty Kazaně.
Foto: ČTK
Diskuse
Diskuze u článků starších půl roku z důvodu neaktuálnosti již nezobrazujeme. Vaše redakce.