Koukal zářil v KHL. Gólem a asistencemi přispěl k výhře

21.11.2015 18:33

Hokejisté Chabarovsku porazili Minsk.

KHL
Kolář se Zohornou pomohli k výhře, Novotný konečně bodoval

UVNITŘ VŠECHNY VÝSLEDKY. Obránce Jan Kolář přihrál v Kontinentální hokejové lize na vítězný gól Chabarovsku, který doma zdolal Dinamo Minsk 3:2 v prodloužení.... více

Hokejista Lukáš Radil (ilustrační foto).

Hokej KHL
Radil opět řádil a pomohl k výhře, Kovář vychytal Čerepovec

Aktualizováno 16.11. 21:12Lukáš Radil ze Spartaku Moskva si v utkání Kontinentální hokejové ligy proti Ladě Togliatti připsal gól a přihrávku a pomohl domácímu celku k vítězství 4:2.... více

Hokejista Adam Polášek (ilustrační foto).

Hokejová KHL
Polášek nastartoval obrat, Soči i díky němu srazilo Podolsk

Aktualizováno 13.11. 21:55Gól Adama Poláška ze Soči nastartoval velký obrat v utkání Kontinentální hokejové ligy v Podolsku. Český obránce v 48. minutě využil přesilovku a vyrovnal na... více