Kovář vyrovnal pár sekund před koncem. Na výhru to nestačilo

11.04.2016 20:03

Hrachovina v duelu českých brankářů předčil Kováře.

Souboj gólmanů
Hrachovina v duelu českých brankářů předčil Kováře

Aktualizováno 16.10. 21:13Vítězná série hokejistů Jekatěrinburgu v Kontinentální lize po 18 zápasech skončila. Avtomobilist s brankářem Jakubem Kovářem doma nestačil na Barys Astana,... více

Robin Hanzl skóroval popáté v letošním ročníku.

KHL
Hanzl se Spartakem trápil favorita, na výhru ale nedosáhl

Pátý gól Robina Hanzla v sezoně pomohl hokejistům Spartaku Moskva v Kontinentální lize k zisku bodu za prohru 2:3 v prodloužení na ledě Petrohradu. Spartak... více

Slovan Bratislava nečekaně uspěl v Omsku, kde vyhrál v prodloužení.

KHL
Řepík pomohl sedmým gólem v sezoně Slovanu k výhře

Čeští hokejisté Michal Řepík a Rudolf Červený přispěli v KHL výrazně k vítězství Slovanu Bratislava 3:2 v prodloužení na ledě Omsku. Řepík nejprve sedmým gólem... více

Josef Jandač se svým týmem nevyzrál na rozjetý Jekatěrinburg.

KHL
Jekatěrinburg s Kovářem v brance porazil také Jandačův tým

Aktualizováno 10.10. 21:19Vítěznou sérii Jekatěrinburgu od startu sezony Kontinentální hokejové ligy nezastavil ani Magnitogorsk pod vedením bývalého reprezentačního kouče Josefa... více