Kvapilův gól Čerepovci nestačil, s CSKA prohrál v prodloužení

28. 10. 2014 20:02
Hokejisté Čerepovce prohráli s CSKA Moskva 2:3 v prodloužení.
Hokejisté Čerepovce prohráli s CSKA Moskva 2:3 v prodloužení.

Hokejisté Čerepovce prohráli v Kontinentální lize s CSKA Moskva 2:3 v prodloužení. Za domácí celek jednou skóroval český útočník Marek Kvapil, brankář Jakub Štěpánek si připsal 44 zákroků, ale po půlminutě nastaveného času nestačil v oslabení na střelu Alexandra Radulova.

Čerepovec dal v druhé třetině dva góly během 64 sekund a otočil stav na 2:1. První branku domácího Severstalu vstřelil Kvapil, jenž se trefil pošesté v ročníku. Mistr světa z roku 2010 bodoval v druhém utkání za sebou.

Domácí vedli až do 54. minuty, pak ale využil přesilovku Prochorkin. Jedenáct vteřin před koncem třetí třetiny byl za podražení vyloučen Šefer a v čase 60:33 získal druhý bod pro CSKA Radulov. Čerepovec hrál prodloužení počtvrté z uplynulých pěti zápasů, předtím pokaždé vyhrál na nájezdy.

Kontinentální hokejová liga:
Čerepovec - CSKA Moskva 2:3 v prodl. (za domácí Kvapil 1+0), 19:30 Záhřeb - Novosibirsk.
Autor: ČTK Foto: ČTK/ITAR-TASS/Fadeichev Sergei

Další čtení

ilustrační obrázek

Kratom bude pod přísnějším dohledem: prodej od 21 let a vyšší zdanění

Domácí
17. 6. 2026
ilustrační obrázek

Převratný česko-rakouský výzkum: Jak technologie CT mění pohled na biologii útesů

Věda a technika
17. 6. 2026
ilustrační obrázek

České prvenství v neurochirurgii: Ostrava nabízí špičkovou laserovou léčbu mozkových nádorů

Domácí
17. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ