Lev zvládl úvodní domácí zápas, porazil Viťaz Čechov

17.09.2013 20:30

Brankář Jakub Kovář (ilustrační foto).

Hokejová KHL
Kovář střídal už po osmi minutách, Radil za Spartak opět skóroval

Aktualizováno 21.11. 21:52Jen necelých osm minut vydržel Jakub Kovář v brance hokejistů Jekatěrinburgu v utkání Kontinentální ligy na ledě Spartaku Moskva. Po druhém gólu domácího celku... více

Hokejisté Chabarovsku porazili Minsk.

KHL
Kolář se Zohornou pomohli k výhře, Novotný konečně bodoval

UVNITŘ VŠECHNY VÝSLEDKY. Obránce Jan Kolář přihrál v Kontinentální hokejové lize na vítězný gól Chabarovsku, který doma zdolal Dinamo Minsk 3:2 v prodloužení.... více

Calgary Flames vyhrálo v prodloužení nad Philadelphií.

NHL
Frolík rozhodl o výhře Calgary, Jágr se proti bývalému týmu neprosadil

Útočník Michael Frolík rozhodl v NHL gólem v prodloužení o výhře Calgary 5:4 na ledě Philadelphie. Na dvou brankách domácích hokejistů se podílel asistencí... více

Český rozhodčí Libor Suchánek si odpískal premiéru v NHL (ilustrační foto).

NHL
Suchánek je s premiérou v NHL spokojený. Motivuje další rozhodčí?

Čárový sudí Libor Suchánek, který si ve čtvrtek jako první český hokejový rozhodčí odbyl premiéru v NHL, byl se svým vystoupením celkem spokojený. Spolu s... více