Hokej
Pražský Lev odvrátil mečbol, o titulu se rozhodne až v Rusku

28.04.2014 18:44 Původní zpráva Aktualizováno 28.04. 21:47

Zaplněná O2 aréna se slavnostního ceremoniálu, který provází titulování vítěze Kontinentální ligy, v pondělí nedočkala. Domácí Lvi zabrali a výsledkem 5:4 v prodloužení si vybojovali proti Magnitogorsku rozhodující sedmý zápas. V utkání plného zvratů šli hosté zásluhou Mozjakina do vedení, ale Pražané dokázali vývoj první třetiny ještě otočit. Rusové v další části stav obrátili, přičemž vedli až do 58. minuty, kdy vyrovnal obránce Mäenpää. V prodloužení šťastně rozhodl Oystrick, jehož nahození prošlo až za záda hostujícího brankáře.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

• Frána (2 hlasy) 28.04.2014 20:19

Jděte do prdele s ruským hokejem a vlastně ruským čímkoliv. Co má co...

• Kapitán Průmysl (1 hlas) 28.04.2014 23:40

Nechce se mi věřit, že pražáci jsou takoví pitomci, že jim tam někdo...

• Ingrid Andrle (1 hlas) 29.04.2014 09:20

"Inteligente". Spíš by se Rus mohl zeptat, co má klub ze země...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Nechce se mi věřit, že pražáci jsou takoví pitomci, že jim tam někdo ze dne na den založí hokejový tým, a oni začnou troubit, vytáhnou vlajky a zpívají chorály. Ale třeba jsem divný já, že celý život fandím stále jednomu klubu, kterému fandil i můj děda, a ačkoli už bydlím v jiném městě a můj klub bojuje o záchranu...pro žádný jiný není v mém sportovním srdci místo.

1 hlas

Jděte do prdele s ruským hokejem a vlastně ruským čímkoliv. Co má co dělat liga teroristickýho státu v česku???????????

2 hlasy

"Inteligente". Spíš by se Rus mohl zeptat, co má klub ze země zbabělců dělat v ruské lize. Ze zbabělosti jsou ovšem vyjmuti Finové, hrající za pražskou kočku - to je statečný národ -- ten nezvedá ruce.
A pískat při ruské hymně - to ukazuje, že pražák a čech je nejen posera, ale i hulvát.

1 hlas

Jde o to, sebrat těm ruskejm šmejdům celej gagarinův pohár. Nejlépe se pak na tu jejich ligu z vysoka vy...t!