Reprezentant Nakládal mění adresu, z Ufy se stěhuje do Spartaku Moskva

29. 5. 2012 17:34
Jakub Nakládal výraznou měrou pomohl k bronzovým medailím na letošním mistrovství světa.
Jakub Nakládal výraznou měrou pomohl k bronzovým medailím na letošním mistrovství světa.

Hokejový obránce Jakub Nakládal bude v příští sezoně Kontinentální ligy oblékat dres Spartaku Moskva, který ho získal z Ufy výměnou za slovenského beka Ivana Baranku. Dosavadní Nakládalův zaměstnavatel dnes informoval o výměně na svém webu.

Bronzový medailista z nedávného mistrovství světa ve Stockholmu a Helsinkách působil v Ufě od loňského října, kdy do týmu Salavat Julajev odešel z Pardubic. S klubem podepsal smlouvu do konce dubna 2013.

Za Ufu nastoupil k 32 zápasů základní části KHL, v nichž si připsal jeden gól a sedm asistencí. V play off zaznamenal v šesti utkáních jednu branku. Jeho tým vypadl hned v úvodu bojů o Gagarinův pohár s Kazaní. Jeho nový tým Spartak do play off vůbec neprošel, když obsadil v Západní konferenci první nepostupové deváté místo.

Autor: ČTK Foto: ČTK

Další čtení

ilustrační obrázek

Záhady vesmíru odhaleny: Trump zveřejnil tajné dokumenty o UFO

Zahraničí
8. 5. 2026
Nová královna Majálesu Věstonická venuše, kterou studenti převlečení za pralidi nesli na nosítkách, oslavuje vítězství na Studentském majálesu.

Prahou prošel průvod studentů, zahájil 14. ročník Studentského Majálesu

Domácí
8. 5. 2026
Letecký provoz v Praze dnes narušil dron v bezletové zóně ruzyňského letiště. Jedno letadlo bylo odkloněno do Vídně. Policie zadržela jednoho člověka.

Letecký provoz v Praze dnes narušil dron, policie zadržela jednoho člověka

Domácí
8. 5. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ