Autor: Ondřej Voršilka

Slovan Bratislava nečekaně uspěl v Omsku, kde vyhrál v prodloužení.

KHL
Řepík pomohl sedmým gólem v sezoně Slovanu k výhře

Čeští hokejisté Michal Řepík a Rudolf Červený přispěli v KHL výrazně k vítězství Slovanu Bratislava 3:2 v prodloužení na ledě Omsku. Řepík nejprve sedmým gólem... více

Josef Jandač se svým týmem nevyzrál na rozjetý Jekatěrinburg.

KHL
Jekatěrinburg s Kovářem v brance porazil také Jandačův tým

Aktualizováno 10.10. 21:19Vítěznou sérii Jekatěrinburgu od startu sezony Kontinentální hokejové ligy nezastavil ani Magnitogorsk pod vedením bývalého reprezentačního kouče Josefa... více

Hokejista Jiří Sekáč na tréninku české reprezentace.

Češi v KHL
Sekáč pátým gólem sezony přispěl k výhře Kazaně v Čerepovci

Útočník Jiří Sekáč pečetil v utkání Kontinentální hokejové ligy pátým gólem v sezoně výhru Kazaně 2:0 v Čerepovci. Obě branky padly v úvodní třetině, tu... více

Jakub Kovář v brance Jekatěrinburgu.

KHL
Jekatěrinburg s Kovářem v brance opět zvítězil. Zohorna skóroval

Aktualizováno 07.10. 15:33Hokejisté Jekatěrinburgu prodloužili vítěznou sérii na úvod sezony Kontinentální ligy o patnáctou výhru. Po jednozápasové pauze se do branky vrátil Jakub Kovář... více