Útočník Washingtonu byl terčem rasistických urážek.

Skandál v NHL
Basketbal, basketbal! Fanoušci Chicaga rasisticky uráželi hráče

Čtyři fanoušci hokejistů Chicaga Blackhawks museli během sobotního utkání NHL proti Washingtonu opustit hlediště haly United Center kvůli rasistickému... více

Český útočník Pavel Zacha se opět zapsal mezi střelce.

NHL
Zacha se trefil podruhé v řadě, Mrázek byl vyhlášen třetí hvězdou

Hokejový útočník Pavel Zacha se v nedělním utkání NHL trefil podruhé za sebou a pomohl New Jersey k výhře nad Carolinou 3:2 v prodloužení. Devils uspěli... více

Neuvirthh nedochytal zápas s New Yorkem.

NHL
Neuvirth se zranil v zápase s Rangers, Flyers padli

Brankář Philadelphie Michal Neuvirth odchytal v utkání NHL na ledě New York Rangers jen první třetinu, v které dostal tři góly a zranil se. Flyers nakonec... více

Petr Mrázek vychytal svému týmu výhru nad Nashvillem.

NHL
Mrázek byl vyhlášen hráčem zápasu, Kaše a Zacha skórovali

18.02. 07:21 Aktualizováno 18.02. 11:21

UVNITŘ VŠECHNY VÝSLEDKY. Brankář Petr Mrázek byl vyhlášen hlavní hvězdou sobotního zápasu NHL, ve kterém hokejisté Detroitu zvítězili 3:1 na ledě lídra... více

Ondřej Kaše (vlevo) táhl Anaheim bodově k vítězství.

NHL
Kaše řídil obrat Anaheimu, Rittich po chybě vychytal vítězství

16.02. 06:59 Aktualizováno 16.02. 08:52

Ondřej Kaše řídil ve čtvrtečním utkání NHL obrat Anaheimu v Chicagu z 0:2 na konečných 3:2. Český útočník si připsal gól a dvě přihrávky a stal se první... více

Roman Polák (vpravo) je typický důraznou hrou.

NHL
Polák pomohl Torontu asistencí, Kadri zazářil pěti body

15.02. 08:19

Hokejový obránce Roman Polák bodoval v NHL poprvé od 8. ledna a podílel se asistencí na výhře Toronta 6:3 nad Columbusem. Hlavním hrdinou středečního utkání se... více

Radko Gudas se znovu dokázal prosadit střelecky.

NHL
Gudas se trefil podruhé za sebou, po návratu skóroval i Nosek

14.02. 05:57 Aktualizováno 14.02. 13:15

Obránce Radko Gudas z Philadelphie vstřelil v NHL gól v druhém zápase za sebou. Jeho spoluhráč Jakub Voráček si připsal asistenci, ale Flyers s Michalem... více

Arizona Chicago jednoznačně přehrála.

NHL
Arizona deklasovala Chicago, Češi v noci nebodovali

13.02. 06:48

Hokejisté Toronta porazili lídra NHL Tampu Bay 4:3 a vyhráli počtvrté za sebou. Obránce Maple Leafs Roman Polák si připsal dva plusové body za pobyt na ledě... více

Ondřej Kaše (vpravo) odehrál velmi dobrý zápas.

NHL
Kaše zařídil dva góly Anaheimu, poprvé v sezoně se trefil Gudas

12.02. 06:58 Aktualizováno 12.02. 07:40

Útočník Ondřej Kaše dal v nedělním utkání NHL gól a na další přihrál, jeho Anaheim ale prohrál doma se San Jose 2:3 po samostatných nájezdech. Ducks ztratili v... více

Ondřeje Pavelce čeká vynucená pauza.

NHL
Smolař Pavelec. Zranil si koleno, dva až tři týdny si nezachytá

12.02. 05:00

Brankář New York Rangers Ondřej Pavelec bude kvůli zranění kolena z pátečního utkání NHL proti hokejistům Calgary mimo hru dva až tři týdny. Třicetiletý český... více

Dominik Simon přispěl dvěma asistencemi k výhře Pittsburghu.

NHL
Crosby překonal hranici 400 branek, Simon dvakrát asistoval

11.02. 21:27

Český útočník Dominik Simon se podílel dvěma asistencemi na vítězství hokejistů Pittsburghu 4:1 na ledě St. Louis. Dva góly dal Sidney Crosby a překonal... více

Jakub Voráček (vpravo).

NHL
Voráček protáhl bodovou sérii, Hertl skóroval

11.02. 08:04

Nejlepší nahrávač NHL Jakub Voráček z Philadelphie si v sobotním utkání na ledě hokejistů Arizony připsal 500. start v dresu Flyers a 53. asistenci v sezoně,... více

Český brankář Petr Mrázek v zápase proti New York Islanders.

NHL
Mrázek to Detroitu nevychytal, zraněný Pavelec nedohrál

10.02. 08:08

Hokejisté Detroitu s Petrem Mrázkem v brance podlehli v NHL na ledě New York Islanders 6:7 v prodloužení. Red Wings vedli už 5:2, ale domácím se povedl... více

Jakub Voráček.

Výsledky
Gólman Rittich vychytal výhru, skórovali Zacha a Voráček

09.02. 07:38 Aktualizováno 09.02. 09:06

Brankář David Rittich kryl ve čtvrtečním utkání NHL 30 střel a dovedl hokejisty Calgary k výhře 3:2 na ledě New Jersey. Jihlavského odchovance jednou překonal... více

Alexandre Burrows (uprostřed) patří k nejzkušenějším hráčům Ottawy, své emoce ale tentokrát zkrotit nezvládl.

Vysoký trest

08.02. 12:38

Zkušený útočník Alexandre Burrows z Ottawy dostal v NHL vysoký desetizápasový trest. Vedení soutěže suspendovalo šestatřicetiletého hokejistu za to, že v... více

David Pastrňák.

NHL
Pastrňák prodloužil skvělou sérii, Pavelec střídal Lundqvista

08.02. 07:00 Aktualizováno 08.02. 09:11

Hokejový útočník David Pastrňák bodoval v NHL v desátém utkání v řadě, když asistencí pomohl Bostonu k jasné výhře 6:1 na ledě New Yorku Rangers. Na straně... více

David Pastrňák v NHL (ilustrační foto).

NHL

08.02. 06:15 Původní zpráva

David Pastrňák patří mezi největší české hokejové hvězdy zářící v zámoří. O tom, že je nejenom famózním střelcem, ale zůstává i sympaťákem s nohama na zemi, se... více

David Kämpf v Chicagu příjemně překvapuje celou NHL.

Překvapení v Chicagu
Rozjetý Kämpf: Je to jen hokej, snažím se hrát jako v Chomutově

07.02. 15:49

Hokejový útočník David Kämpf si vychutnává příležitost, kterou dostal v kádru Chicaga, jednoho z nejúspěšnějších celků NHL posledních let. Třiadvacetiletý... více

Ondřej Kaše táhl Anaheim bodově k vítězství.

Výsledky NHL
Kaše a Frk mají dva body, Pastrňák prodloužil svou sérii

07.02. 07:47 Aktualizováno 07.02. 09:42

Hokejový útočník Ondřej Kaše vstřelil v úterním utkání NHL gól a na další přihrál v prodloužení, čímž pomohl Anaheimu k výhře 4:3 na ledě Buffala. Stejnou... více

Martin Hanzal (uprostřed) slaví se spoluhráči svůj gól.

NHL
Hanzal rozhodl, trefil se i Kaše. McDavid čtyřmi góly zničil Tampu

06.02. 06:29 Aktualizováno 06.02. 09:02

Hokejový útočník Martin Hanzal po návratu do sestavy Dallasu v pondělním utkání NHL pomohl vítěznou brankou k prohře NY Rangers 2:1. Rodák z Písku byl vyhlášen... více