Obránce Filip Hronek.

NHL
Hronek skóroval, Francouz s Mrázkem si připsali výhru

Obránce Filip Hronek neodvrátil v NHL šestým gólem sezony prohru Detroitu 3:5 s Pittsburghem. Pavel Francouz nahradil v závěru úvodní třetiny v brance Philippa... více

Washington porazil Anaheim. Rozhodl Vránův gól

NHL

Aktualizováno 07.12. 09:49Útočník Jakub Vrána rozhodl v NHL patnáctým gólem v sezoně o výhře hokejistů Washingtonu 3:2 v Anaheimu, navrch přidal asistenci a byl vyhlášen druhou hvězdou... více

Pavel Francouz zářil v brance Colorada.

NHL
Čeští brankáři za hvězdy. Rittich, Francouz i Mrázek mají výhry

Gólman Pavel Francouz pomohl v NHL hokejistům Colorada 38 zákroky k výhře 3:2 na ledě Montrealu a byl vyhlášen třetí hvězdou zápasu. Stejné ocenění získal i... více

Washington přehrál L.A. a dostal se do čela celé soutěže.

Nový lídr
Tvrďák Gudas se oklepal a pomohl Washingtonu do čela celé NHL

05.12. 09:20

Hokejisté Washingtonu vyhráli v NHL na ledě Los Angeles 3:1 a vystřídali Boston v čele soutěže. V obraně vítězů nechyběl Radko Gudas, který včera nedohrál po... více

Český bijec Radko Gudas schytal nářez! Tohle chceme vymýtit, hřímal kouč

NHL
Český bijec schytal nářez! Tohle chceme vymýtit, hřímal kouč

05.12. 06:00 Původní zpráva

Pro Gudase vskutku nečekaná role. Český raubíř nikdy neváhal shodit rukavice, platí za jednoho z největších rváčů na ledě. V utkání proti San Jose se však... více

Zadinu chtějí na farmě, v sobotu se ale muže hlásit v Detroitu.

NHL
Zadinu chtějí na farmě, v sobotu se ale muže hlásit v Detroitu

04.12. 12:15

Útočník Filip Zadina se po pěti zápasech v NHL vrátil na farmu Detroitu v Grand Rapids. Podle klubového webu Red Wings však není vyloučeno, že se český... více

Bývalý hokejista Akim Aliu je v centru celé aféry.

Aféra s trenéry
Aliu se setkal s vedením NHL, řešil se Petersův rasismus

04.12. 11:26

Hokejový útočník Akim Aliu po schůzce s vedením NHL uvedl, že očekává velké změny. Třicetiletý Kanaďan nigerijského původu se v úterý v sídle ligy v Torontu... více

Radost Bostonu Bruins.

NHL
Český válec! Pastrňák asistoval Krejčímu, pálil i Vrána

04.12. 09:04

Útočník David Krejčí vstřelil v NHL dvoustý gól, kterým zpečetil výhru Bostonu 2:0 nad Carolinou. U jeho jubilejní trefy si připsal asistenci David Pastrňák.... více

Asistent trenéra Chicaga Blackhawks Marc Crawford.

Aféra
Hon na čarodějnice pokračuje, v NHL obvinili dalšího trenéra

03.12. 11:35

V krátkém sledu po Billu Petersovi, který skončil u hokejistů Calgary, se v NHL zpětně prošetřuje také chování Marca Crawforda. Současný asistent Jeremyho... více

Hráči Islanders si hravě poradili s Detroitem.

NHL
Zadina bodoval podruhé v řadě, Detroit se přesto zmítá v krizi

03.12. 09:32

Český hokejový útočník Filip Zadina si v pondělním utkání NHL připsal asistenci u jediné branky Detroitu, který podlehl doma New York Islanders 1:4 a prohrál... více

David Rittich.

NHL
Rittich je v zámoří druhou hvězdou týdne, kraloval MacKinnon

02.12. 18:49

Brankář Calgary David Rittich byl v NHL vyhlášen druhou hvězdou uplynulého týdne. Sedmadvacetiletý český gólman si ocenění vysloužil za 95 úspěšných zákroků,... více

David Pastrňák se raduje z gólu.

NHL
Pastrňák znovu úřadoval, pětadvacátým gólem vyrovnal Jágra

02.12. 08:37

Útočník David Pastrňák odstartoval gólem ve třetí třetině obrat Bostonu, který porazil v nedělním utkání NHL hokejisty Montrealu 3:1. Havířovský rodák si 25.... více

Taylor Hall.

Hokej
Odepisuje New Jersey sezonu? Je ochotno zbavit se Halla

01.12. 12:40 Původní zpráva

Před startem sezonu byli pasováni na jednoho z černých koňů soutěže. Hráči jako Wayne Simmonds nebo Nikita Gusev měli být těmi správnými posilami, které... více

Gólman David Rittich.

NHL
Rittich byl vyhlášen hvězdou zápasu, Kubalík dal gól

01.12. 08:05

Gólman David Rittich zlikvidoval v NHL 26 střel, dovedl Calgary k výhře 3:1 nad Ottawou a byl zvolen první hvězdou zápasu. Ve třinácti utkáních sobotního... více

Útočník Washingtonu Jakub Vrána.

Hokej
Vrána s Voráčkem táhli své týmy, Francouz a Hertl se vrátili

30.11. 10:29

Útočník Jakub Vrána se podílel v NHL gólem a přihrávkou na výhře hokejistů Washingtonu 4:3 v prodloužení nad Tampou Bay. více

Hokejový útočník David Pastrňák.

Hokej
Česká paráda v NHL! Pastrňák s Krejčím vykouzlili výhru

29.11. 22:16

David Krejčí rozhodl v odpoledním utkání NHL gólem o výhře hokejistů Bostonu 3:2 v prodloužení nad New York Rangers po ideální přihrávce Davida Pastrňáka, jenž... více

Pavel Zacha v souboji před brankou Montrealu.

Noční utkání
New Jersey prohloubilo krizi Montrealu, Pavel Zacha má asistenci

29.11. 10:15

Útočník Pavel Zacha přispěl přihrávkou v jediném čtvrtečním utkání NHL k výhře New Jersey 6:4 na ledě Montrealu. Domácí neodčinili předchozí debakl 1:8 od... více

Trenér Calgary Flames Bill Peters.

Rasistický trenér
Hráče nazval negrem, jiné tloukl. Teď se Peters za chyby omluvil

28.11. 12:44

Hokejový trenér Bill Peters se omluvil za urážky, jejichž terčem byl před deseti lety jeho tehdejší svěřenec Akim Aliu. Hráč nigerijského původu obvinil... více

David Rittich v dresu Calgary.

Češi v akci
Rittich vychytal Buffalo, Mrázek zaspal úvod a Carolina prohrála

28.11. 09:29

Brankář David Rittich zneškodnil ve středečním utkání NHL 34 střel a dovedl hokejisty Calgary k výhře v Buffalu 3:2 v prodloužení. Vítězství podpořil asistencí... více

Český střelec v barvách Bostonu Bruins David Pastrňák.

Česká hvězda
Famózní Pastrňák zazářil hattrickem a dál vévodí střelcům v NHL

27.11. 09:38

Útočník David Pastrňák řídil v NHL druhým hattrickem v sezoně a šestým celkově kanonádu hokejistů Bostonu, kteří zvítězili v Montrealu 8:1, a byl vyhlášen... více