Bek Šustr se vrátil z farmy do prvního týmu Tampy Bay

5. 4. 2014 11:48
Andrej Šustr (vlevo).
Andrej Šustr (vlevo).

Český hokejový obránce Andrej Šustr se vrátil z farmářského celku Syracuse Crunch do prvního týmu Tampy Bay. Třiadvacetiletý plzeňský odchovanec působil v nižší AHL od poloviny ledna a ve 12 zápasech si připsal čtyři body za gól a tři asistence.

V NHL odehrál Šustr v této sezoně 38 utkání a zaznamenal sedm bodů, všechny za asistence. V soutěži debutoval na konci minulé sezony, kdy skočil v univerzitním týmu Nebraska-Omaha hrajícím NCAA a podepsal s Lightning smlouvu jako volný hráč. Nastoupil ve dvou duelech a nebodoval.

Autor: ČTK Foto: ČTK/AP/Paul Sancya

Další čtení

ilustrační obrázek

Tchajwanský lesnický unikát: Vědci našli 84 metrů vysoký jehličnan starý tisíc let

Věda a technika
26. 6. 2026
ilustrační obrázek

Drogový trh v Česku se mění. Prodejci prchají do šifrovaných aplikací a k mrtvým schránkám

Domácí
26. 6. 2026
ilustrační obrázek

Venezuela po ničivém zemětřesení hlásí 235 mrtvých a tisíce pohřešovaných

Zahraničí
26. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ