Bostonští medvědi po gólu Paláta padli, Krejčí nebodoval

26.08.2020 09:10

Smutné přihlížení gólu soupeře.

Druhé finálové klání
Palát se opět trefil, Tampa v boji o Stanleyův pohár srovnala

Hokejisté Tampy Bay porazili ve druhém finálovém utkání play off NHL Dallas 3:2 a srovnali stav série na 1:1. K výhře Lightning, kteří první duel o Stanley Cup... více

Palát byl krůček od finále Stanley Cupu, Islanders však odvrátili mečbol.

Prodloužení série
Palát byl krůček od finále Stanley Cupu, Islanders však odvrátili mečbol

Hokejisté New York Islanders zdolali v semifinále play-off NHL Tampu Bay 2:1 v prodloužení a snížili stav série na 2:3. Dramatický zápas rozhodl v čase 92:30... více

Hokejisté Calgary Flames naskakují na led.

Stanleyův pohár
Rittich v brance nevydržel, Faksa pomohl gólem Dallasu k postupu

Aktualizováno 21.08. 10:30David Rittich vydržel v brance Calgary ve svém premiérovém startu v play-off NHL necelou třetinu. Inkasoval tři branky z devíti střel, jednou ho překonal i... více

Jakub Voráček.

Vyřazovací část NHL
Voráček pomohl gólem k výhře Philadelphie, Kubalíkovo Chicago v play-off končí

Hokejisté Philadelphie porazili Montreal i díky asistenci Jakuba Voráčka 2:0, v sérii vedou 3:1 a jedna výhra je dělí od postupu do semifinále Východní... více