Faksa asistencí u jediného gólu pomohl Dallasu k úvodní výhře nad Vegas.

07.09.2020 09:27

Chomutovský odchovanec Jan Rutta.

Finálová série play-off
I mimo sestavu se český vyslanec v barvách Tampy Bay Jan Rutta snažil zůstat v pohodě

Hokejový obránce Jan Rutta měl velkou radost, že se v pondělním druhém finále play-off NHL proti Dallasu poprvé od 5. srpna objevil v sestavě Tampy Bay.... více

Dallas rozhodl v prodloužení, nad Vegas v play off vede.

Bitva o pohár
Dallas rozhodl v prodloužení, nad Vegas v play-off vede

Hokejisté Dallasu porazili ve čtvrtečním utkání NHL Vegas 3:2 v prodloužení a v semifinálové sérii play-off se ujali vedení 2:1 na zápasy. Rozhodující branku... více

Palát vyřadil bostonské medvědy, Francouz nebyl ani na lavičce.

NHL
Palát vyřadil bostonské medvědy, Francouz nebyl ani na lavičce

Hokejový útočník Ondřej Palát pomohl gólem k výhře Tampy Bay nad Bostonem 3:2 v prodloužení a postupu do do finále Východní konference NHL. Hráči Lightning... více

Ilustrační foto.

Změna programu
Další zápasy odloženy, NHL se kvůli protestům nehraje

Kvůli protestům proti rasismu a policejnímu násilí se nebudou hrát ani páteční zápasy play off NHL, ve kterých proti sobě měli nastoupit hokejisté Bostonu s... více