Kaše si zahraje třetí zápas v NHL. Anaheim si ho stáhl z farmy

20. 11. 2016 12:32
Ondřej Kaše při debutu v NHL
Ondřej Kaše při debutu v NHL

Vedení Anaheimu povolalo z farmy v San Diegu českého hokejového útočníka Ondřeje Kašeho, který už na začátku listopadu v NHL debutoval a sehrál za Ducks dva zápasy. Připsal si v nich jednu asistenci. Dnes by mohl dostat dvacetiletý odchovanec Kadaně další šanci v NHL v kalifornském derby proti Los Angeles.

V dresu San Diega si Kaše v této sezoně nižší soutěže AHL připsal v devíti duelech sedm bodů za tři branky a čtyři přihrávky. V minulém ročníku sehrál za Gulls v základní části jen 25 utkání a nasbíral 14 bodů za osm gólů a šest asistencí. V devíti duelech play off zaznamenal jednu trefu a tři přihrávky.

Anaheim draftoval Kašeho v roce 2014 v sedmém kole na 205. pozici. Do zámoří se mladý útočník vydal loni z Chomutova, s kterým tehdy postoupil do extraligy.

Autor: ČTK Foto: ČTK

Další čtení

Hasiči zasahují 25. října 2025 u požáru skladovací haly v Bohušovicích nad Ohří na Litoměřicku

Požár skladu s pyrotechnikou je pod kontrolou. Škoda 30 milionů

Domácí
26. 10. 2025

Trump se s Putinem nesetká, dokud nebude možné uzavřít mírovou dohodu

Zahraničí
Aktualizováno: 26. 10. 2025 01:45

Havlíček: ANO, SPD a Motoristé se dohodli na návrhu programu vlády

Domácí
Aktualizováno: 26. 10. 2025 01:47

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ