Nastoupí? Pavelec se vrací po zranění, nehrál od listopadu

13. 2. 2016 10:12
Gólman Ondřej Pavelec.
Gólman Ondřej Pavelec.

Brankář Ondřej Pavelec se po tříměsíční zdravotní pauze vrací do sestavy hokejistů Winnipegu. Osmadvacetiletý český reprezentant byl mimo hru od listopadového utkání s Arizonou, z kterého odstoupil kvůli zranění kolena. Předtím odchytal v této sezoně NHL 15 zápasů.

Do branky se Pavelec může vrátit už v nočním duelu na ledě Edmontonu, kterým Winnipeg zahájí sérii čtyř utkání na hřištích soupeřů. Trenér Paul Maurice dopředu neoznámil, zda nasadí českého gólmana, nebo jeho konkurenta Michaela Hutchinsona. Ten se během Pavelcova zranění střídal v brance s Connorem Hellebuyckem, kterého vedení Jets nyní poslalo na farmu do Manitoby.

Autor: ČTK Foto: ČTK/ZUMA/Wes Hight

Další čtení

ilustrační obrázek

První případ eboly ve Francii: Lékař je v izolaci, úřady pátrají po kontaktech

Zahraničí
24. 6. 2026
ilustrační obrázek

Majitelé psů, pozor: Od července startuje centrální evidence. Za chyby ručíte vy

Domácí
24. 6. 2026
ilustrační obrázek

Boj s ohněm i vedrem. Jihomoravští hasiči v tropických dnech přehodnocují taktiku

Domácí
24. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ