23.10.2017 14:12

Hokejový obránce Kempný je po operaci.

Dlouhá léčba
Hokejista Michal Kempný má za sebou složitou operaci, sezona pro něj nejspíš skončila

Aktualizováno 07.10. 09:14Hokejový obránce Michal Kempný je po operaci Achillovy šlachy a může přijít o celou sezonu NHL. Podle Washingtonu se vážně zranil během přípravy v Česku. Klub,... více

Hokejisté Tampy Bay vyhráli podruhé v historii Stanley Cup.

Stanley Cup
Hokejisté Tampy slavili na člunech i stadionu pro americký fotbal

Hokejisté Tampy Bay s českým útočníkem Ondřejem Palátem a obráncem Janem Ruttou si ve středu vychutnali po návratu z Edmontonu oslavy zisku Stanleyova poháru... více

Dallas rozhodl v prodloužení, nad Vegas v play off vede.

Bitva o pohár
Dallas rozhodl v prodloužení, nad Vegas v play-off vede

Hokejisté Dallasu porazili ve čtvrtečním utkání NHL Vegas 3:2 v prodloužení a v semifinálové sérii play-off se ujali vedení 2:1 na zápasy. Rozhodující branku... více

Hráči Dallasu.

Stanley Cup
Faksa asistencí u jediného gólu pomohl Dallasu k úvodní výhře nad Vegas.

Hokejisté Dallasu zvítězili v úvodním utkání finále Západní konference NHL nad Vegas 1:0. U jediné branky v zápase, kterou vstřelil už ve třetí minutě John... více