Play-off
Pavel Francouz dotáhl Colorado k postupu, Florida s Washingtonem srovnala

10.05.2022 09:28

David Pastrňák (s číslem 88) se společně se spoluhráči raduje z vítězství Bostonu.

Zámořská soutěž
Češi řídili výhru Bostonu nad Anaheimem, Pastrňák zazářil hattrickem

Hokejový útočník David Pastrňák svým prvním hattrickem v sezoně řídil vysokou výhru Bostonu na ledě Anaheimu. Český kanonýr k vítězství 7:1 pomohl i asistencí... více

Hokejisté Colorada se radují ze zisku Stanley Cupu.

Nejcennější trofej
Colorado zdolalo Tampu a slaví Stanley Cup, raduje se i Francouz

Hokejisté Colorada zdolali v šestém finále Tampu Bay 2:1 a získali třetí Stanley Cup v klubové historii. Vítěznou branku Avalanche vstřelil v čase 32:28... více

Hokejisté Colorada se radují z první výhry ve finále Stanley Cupu.

Boj o pohár
Ve finále Stanley Cupu vede Colorado, Palátův gól na výhru Tampy nestačil

Úvodní finále Stanleyova poháru zvládli lépe hokejisté Colorada, kteří porazili Tampu Bay 4:3 v prodloužení. Rozhodující branku vstřelil v 62. minutě André... více

Český brankář Pavel Francouz.

Výhra v prodloužení
Francouz v utkání pětkrát inkasoval, přesto se nakonec radoval z postupu

Hokejisté Colorada s Pavlem Francouzem v brance vyhráli v Edmontonu 6:5 v prodloužení, ovládli sérii jednoznačně 4:0 na zápasy a po 21 letech postoupili do... více