10.07.2018 13:38

Brian Boyle zkouší zakončit mezi nohama během All-Star game.

Tradiční exhibice
Málo zábavné, stěžují si hokejisté. Utkání hvězd se pozmění

Původní zpráva Utkání hvězd NHL je každoročně vítané zpestření pro hokejové fanoušky po celém světě. Samotní hráči to tak ale úplně nevidí. Dle ohlasů je patrné, že by rádi... více

David Pastrňák.

NHL
Neskutečný Pastrňák vstřelil proti Anaheimu čtyři góly

Útočník David Pastrňák poprvé v kariéře v NHL vstřelil čtyři góly v jednom zápase a v pondělním večerním utkání pomohl k vítězství Bostonu 4:2 nad Anaheimem. více

Český gólman Pavel Francouz v dresu Colorada.

NHL
Francouz oslavil první start výhrou, Nosek s Palátem skórovali

Brankář Pavel Francouz chytal v NHL poprvé od úvodní minuty, pomohl Coloradu 34 zákroky k výhře 3:2 v prodloužení nad Arizonou a stal se první hvězdou zápasu.... více

Hokej
Skvělý vstup Caroliny do sezony NHL. Táhne ji gólman Mrázek

Český hokejový brankář Petr Mrázek vychytal 17 úspěšnými zákroky výhru Caroliny v pátečním utkání NHL nad New York Islanders 5:2. Hurricanes tak uspěli i v... více