Autor: - mkr -

Neuvirthh nedochytal zápas s New Yorkem.

NHL
Neuvirth se zranil v zápase s Rangers, Flyers padli

Brankář Philadelphie Michal Neuvirth odchytal v utkání NHL na ledě New York Rangers jen první třetinu, v které dostal tři góly a zranil se. Flyers nakonec... více

Petr Mrázek vychytal svému týmu výhru nad Nashvillem.

NHL
Mrázek byl vyhlášen hráčem zápasu, Kaše a Zacha skórovali

Aktualizováno 18.02. 11:21UVNITŘ VŠECHNY VÝSLEDKY. Brankář Petr Mrázek byl vyhlášen hlavní hvězdou sobotního zápasu NHL, ve kterém hokejisté Detroitu zvítězili 3:1 na ledě lídra... více

Gólman Michal Neuvirth pomohl Flyers k vítězství proti Columbusu.

Hokej NHL
Neuvirth dovedl Flyers k vítězství, Hanzal pomohl nahrávkou

Brankář Michal Neuvirth zneškodnil v pátečním utkání NHL na ledě Columbusu 35 střel domácích hokejistů a dovedl Philadelphii k výhře 2:1 v prodloužení. V 62.... více

Ondřeje Pavelce čeká vynucená pauza.

NHL
Smolař Pavelec. Zranil si koleno, dva až tři týdny si nezachytá

Brankář New York Rangers Ondřej Pavelec bude kvůli zranění kolena z pátečního utkání NHL proti hokejistům Calgary mimo hru dva až tři týdny. Třicetiletý český... více