Soutěžní utkání
Vrána prožil vítězný návrat do NHL, Washington ho přivítal vzpomínkovým videem

22.02.2023 13:51

Autor: ČTK , Alfréd Novotný

David Pastrňák (s číslem 88) se společně se spoluhráči raduje z vítězství Bostonu.

Zámořská soutěž
Češi řídili výhru Bostonu nad Anaheimem, Pastrňák zazářil hattrickem

Hokejový útočník David Pastrňák svým prvním hattrickem v sezoně řídil vysokou výhru Bostonu na ledě Anaheimu. Český kanonýr k vítězství 7:1 pomohl i asistencí... více

San Jose Sharks (ilustrační foto).

Zahájení sezony
Ruští hokejisté mohou nastoupit v pražských zápasech NHL

Ruští hokejisté se mohou zúčastnit zápasů NHL mezi San Jose a Nashvillem v Praze. Víza mají, řekl serveru Seznam Zprávy poradce premiéra Petra Fialy (ODS) pro... více

Hokejisté Colorada se radují z první výhry ve finále Stanley Cupu.

Boj o pohár
Ve finále Stanley Cupu vede Colorado, Palátův gól na výhru Tampy nestačil

Úvodní finále Stanleyova poháru zvládli lépe hokejisté Colorada, kteří porazili Tampu Bay 4:3 v prodloužení. Rozhodující branku vstřelil v 62. minutě André... více

Český brankář ve službách Calgary Flames Dan Vladař.

Pastrňák a Zacha si připsali v NHL dva body, Vejmelka s Vladařem vychytali výhru

Hokejový útočník David Pastrňák připravil v NHL během šesti sekund dva góly Bostonu při výhře 4:2 nad Floridou a byl vyhlášen třetí hvězdou zápasu. více