23.04.2018 15:23 Aktualizováno 23.04. 17:16

Čeští mladíci na medaili nedosáhli.

Čtvrté místo
Osmnáctka na medaili nedosáhla, v boji o bronz podlehla Švédům

Aktualizováno 29.04. 17:22Čeští hokejisté do 18 let na mistrovství světa v Rusku na medaili nedosáhli. V utkání o třetí místo podlehli Švédům 2:5. Svěřencům kouče Davida Bruka nevyšel v... více

Vítězství amerických hokejistů ve čtvrtfinále mistrovství světa hráčů do 18 let mělo nepříjemnou tečku.

MS do 18 let

Původní zpráva Domácí šampionát se jim vůbec nepovedl. Ruská reprezentace do osmnácti let měla na mistrovství světa útočit na medaili, namísto toho se ale s turnajem loučila... více

Čeští hokejisté do osmnácti let podlehli Finsku.

Osmnáctka na závěr skupiny prohrála, čeká ji silný soupeř

Aktualizováno 24.04. 19:43Česká hokejová reprezentace do 18 let prohrála v závěrečném zápase základní skupiny B na mistrovství světa v Čeljabinsku s Finskem 2:4. Svěřenci trenéra Davida... více

Hokejisté USA (ilustrační foto).

Juniorský hokej
Šampionát osmnáctek ovládli Američané, ve finále přehráli Finy

Hokejisté Spojených států amerických porazili ve finále mistrovství světa hráčů do 18 let v Popradu obhájce titulu Finy 4:2 a po roční pauze se vrátili na... více