Pardubice podlehli ve Švýcarsku, nepomohl jim ani nový trenér

Sport
12. 11. 2012 22:27
Ilustrační foto.
Ilustrační foto.

Hokejisté Pardubic prohráli v posledním utkání v European Trophy na ledě Fribourgu 2:3. Český mistr je v tabulce Východní divize stále pátý, o jeho konečném umístění rozhodne úterní duel Bernu s Libercem. Na lavičce Pardubic si odbyl premiéru kouč Mojmír Trličík, který v reprezentační pauze nahradil odvolaného Pavla Hynka.

Fribourg s českým útočníkem Pavlem Rosou v sestavě se dočkal vedení v 16. minutě po Sprungerově trefě. Hned za 12 vteřin vyrovnal ranou od modré čáry obránce Kolář. Domácí rozhodli ve druhém dějství po trefách Mauldina a Vauclaira. Pardubice pět minut před koncem zkorigovaly stav, když se v přesilovce pěti proti třem prosadil Bartek, ale na vyrovnání už nedosáhly.

Hokejová European Trophy - Východní divize:
Fribourg - Pardubice 3:2 (1:1, 2:0, 0:1)
Branky a nahrávky: 16. Sprunger (Birbaum, Bykov), 26. Mauldin (Schilt), 34. Vauclair (Knoepfli, Kwiatkowski) - 16. Kolář (T. Zohorna), 55. Bartek (Píša). Rozhodčí: Massy, Rochette - Fluri, Müller (všichni Švýc.). Vyloučení: 4:6. Využití: 0:1. Diváci: 2228.

 

Autor: ČTK Foto: ČTK

Další čtení

ilustrační obrázek

Ženy rozhodčí na MS? Krejčí problém nevidí, zajímá ho jen výkon

Sport
18. 6. 2026

Matka kapverdského hrdiny Vozinhy dostala víza pro vstup do USA

Sport
17. 6. 2026
Lionel Messi (č. 10) z Argentiny se usmívá před zápasem skupiny J mistrovství světa ve fotbale 2026 mezi Argentinou a Alžírskem,

Fenomenální Messi: Hattrickem při svém jubilejním 200. zápase přepsal historii MS

Sport
17. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ