Plekanec pomohl ukončit vítěznou sérii Pittsburghu

05.02.2007 07:15

Miroslav Holec.

Hokejové play-off
Komplikace pro Plzeň. S Olomoucí ztratila vyhraný zápas

Hokejisté Olomouce vyhráli druhý zápas čtvrtfinále play off extraligy na ledě Plzně 3:2 v prodloužení a vyrovnali stav série, hrané na čtyři výhry, na 1:1. více

Tampa Bay slaví premiérový zisk Prezidentovy trofeje.

NHL
Tampa Bay slaví premiérový zisk Prezidentovy trofeje

Aktualizováno 19.03. 09:23Hokejisté Tampy Bay porazili Arizonu 4:1 a poprvé v historii vybojovali Prezidentovu trofej pro vítěze základní části NHL. Na jejím zisku se podíleli i útočník... více

Trenér hokejové Sparty Uwe Krupp.

Hokej
Trenér Sparty útěk z klubu i přes velký neúspěch nechystá

Trenér hokejové Sparty Uwe Krupp dal jasně najevo, že nehodlá utíkat od rozdělané práce. Přestože první polovina z jeho dvouleté smlouvy zdaleka nedopadla... více

Ilustrační foto.

Český brankář
Kovářových 41 zákroků Jekatěrinburgu nestačilo, prohrál v Ufě

Aktualizováno 18.03. 20:56Hokejisté Jakatěrinburgu s brankářskou jedničkou Jakubem Kovářem prohráli v KHL ve třetím čtvrtfinálovém duelu 1:2 v prodloužení v Ufě, jež se ujala vedení v... více