21.05.2007 20:12

Ondřej Palát střílí rozhodující branku.

Bitva o pohár
Bostonští medvědi po gólu Paláta padli, Krejčí nebodoval

Útočník Ondřej Palát rozhodl gólem v prodloužení o vítězství hokejistů Tampy Bay nad Bostonem 4:3 v druhém utkání 2. kola play-off NHL. V dresu poražených... více

Hokejisté Calgary Flames naskakují na led.

Stanleyův pohár
Rittich v brance nevydržel, Faksa pomohl gólem Dallasu k postupu

Aktualizováno 21.08. 10:30David Rittich vydržel v brance Calgary ve svém premiérovém startu v play-off NHL necelou třetinu. Inkasoval tři branky z devíti střel, jednou ho překonal i... více

Jakub Voráček.

Vyřazovací část NHL
Voráček pomohl gólem k výhře Philadelphie, Kubalíkovo Chicago v play-off končí

Hokejisté Philadelphie porazili Montreal i díky asistenci Jakuba Voráčka 2:0, v sérii vedou 3:1 a jedna výhra je dělí od postupu do semifinále Východní... více

Dominik Hašek.

Téma TÝDNE
Dominik Hašek: Jednou chci být prezident

Rozhovor Andrej Babiš hází špínu na druhé, lže a vše podřizuje vlastnímu byznysu, takového člověka si nemohu vážit, říká bývalý nejlepší gólman světa Dominik Hašek.... víceDiskuse (103)