27.12.2018 01:00

On-line

Obnovit

• 60:52

Češi tedy zahájili šampionát vítězně, i když se na výhru pořádně natrápili. Především je srážela vlastní nedisciplinovanost po celý průběh zápasu, nicméně nakonec zvítězili 2:1 v prodloužení. Švýcaři je sice přestříleli, ale jak Dostál, tak na druhé straně Hollenstein předvedli fantastické výkony a po zásluze byli vyhlášení nejlepšíhmi hráči zápasu. Český tým má nyní den volna a v noci z pátka na sobotu se utkají s Rusy.

• 60:52

Utkání skončilo.

• 60:52

GÓÓÓL!!!! DAVID KVASNIČKA vyslal milimetrově přesnou střelu, když se střelou zápěstím trefil přesně pod horní tyčku. Hollenstein neměl šanci vidět puk a zahlédl ho až v brance. Češi nakonec vítězí 2:1 v prodloužení a z úvodního zápasu berou dva body.

• 60:01

Začalo prodloužení.

• 60:00

Konec třetí třetiny.

• 59:08

Český kapitán je zpátky na ledě. Pokračovat se bude před Dostálem.

• 58:10

Polovina z Nečasova trestu je pryč.

• 57:08

Nečas zbytečn dohrál souboj na švýcarském brankovišti a dostává dvě minuty v závěru základní hrací doby. Český tým čeká nepříjemné oslabení necelé tři minuty před koncem třetí třetiny.

• 56:01

Dostál exceluje! Nyní s přehledem zlikvidoval i balfák Kureševa, když se roztáhl na brankové čáře.

• 52:44

Velká šance i na druhé straně! Hrabíkova střela skončila na tyči švýcarské branky.

• 50:38

Skvěle Dostál, který zlikvidoval stoprocentní šanci Eggenbergera z mezikruží.

• 50:30

Dostál nyní podržel český tým, když zlikvidoval pokus Švýcarů dvou proti jednomu. Český gólman má hodně velkou zásluhu na tom, že Švýcaři vstřelili zatím pouze jeden gól.

• 47:44

Češi začínají tahat kotouče na sebe a to je nepříjemné znamení. Češi si musí dát pozor i na obranu, protože Švýcaři jsou nebezpeční v brejcích.

• 46.08

Ani Lauko neuspěl se svo střelou od modré čáry.

• 44:38

Hrabík se dostal ke střele z druhé vlny, mezírku mezi Hollensteinovými betony ale nenašel.

• 42:00

Švýcarský kapitán zlobí českou obranu. Dostál však všechny jeho střely přežil bez problémů.

• 40:01

Třetí třetina začala.

• 40:00

Češi si zahrávají a to hodně. Šest vyloučení během uplynulé dvacetiminutovky je strašně moc a Švýcaři dokázali jednu z nich využít, nicméně o rychlé srovnání se postaral Kaut. Pokud však svěřenci Václava Varadi nezlepší discipilinovanost, budou mít ještě velké problémy se Švýcary, a že ti dokáží být nepříjemní, když cítí šanci uspět. Závěrečná část začne ve 23:52.