Čtvrtfinále MS
Hokejová senzace! Češi slaví postup, teď vyzvou Kanadu

02.01.2018 22:10 Původní zpráva Aktualizováno 03.01. 00:50

Česká hokejová dvacítka porazila ve čtvrtfinále mistrovství světa v Buffalu Finsko 4:3 po nájezdech a v boji o finále se utká ve čtvrtek s Kanadou. Ta porazila Švýcarsko 8:2. O postupu týmu kouče Filipa Pešána rozhodl v rozstřelu útočník Martin Nečas. Mezi nejlepší čtyři týmy se čeští mladíci dostali poprvé od roku 2005, kdy v Grand Forks získali bronz.

Zpět na článek

Nejdiskutovanější názory

• martin cajthaml (1 hlas) 02.01.2018 21:25

Cesta vedla jen přes Finsko či SR a to se stalo. I štěstí muselo...

Vložte nový příspěvek

Pro přidání vlastního názoru musíte být přihlášen.

Přihlášení | Registrace

Diskuzní příspěvky

Ruské empty net a Amíci dělají to co měli dokázat Fini s Čechy. Pak jim zůstaly jen pro pláč oči. Dohráno, posledním semifinalistou dle předpokladů hostitel MS.

0 hlasů

Ten Belows ty Rusy školí. Už jim dal dnes druhý gól. 6 minut v konec může být rozhodující.

0 hlasů

I Rusové musí dohánět jednogolove manko v závěrečné třetině.

0 hlasů

Slováci oproti Čechům nesrovnali. Švédi však lepší Finů o třídu.

0 hlasů

Pak že se historie neopaká. Někedy je to až krutý žert. Stejně jak Češi nevyužili přesilovku 5 na 3, rovněž i Slováci. Možno i v stejné části utkání. Oni trefili tyč. Pak bylo 3-1, nyní díky Bodakovi jsou zas v kontaktu. USA- Rusko je 1-1.

0 hlasů

Druhá třetina nám končí 2-1 z pohledu favorita. Už vedli 2-0, ale tu tolik kýženou rozdilovou třetí trefu nezaznamenali. Naopak 2 minuty v konec v přesilovce bodnul Bodák.

0 hlasů

Švédsko a Kanada vyhráli své skupiny. Utkání Kanady hra kočky s myší, naopak Švédsko první třetina bez gólů. V té druhé však po 9 vteřinách jde favorit v vedení. Třeba by toto Korenar chytil.

0 hlasů

0 hlasů

Thanks for some other informative blog. The place else could I am getting that
type of information written in such a perfect approach?
RAHASIAQQ have a venture that I am just now running on, and I’ve been at the look out for such information.

0 hlasů

Kanada- Švýcarsko 3-0 po první třetině, první gól ve 48. vteřině. My, praví fandové sportu vieme svo. Stav o 3 góly se v hokeji povětšinou už neobracá. První utkání o udržení Dánsko- Bělorusko 5-4. Danove v závěrečné minutě 2 góly- srovnávací aj vítězný.

0 hlasů

Fantastické víťazstvo českých chalanov.

Už to po těch letech bylo třeba, žel i jako zdroj potěchy pro jinak laxní činovníky. Nepostoupit do semifinále 13x po sobě by nebylo dobrou vizitkou pro dřívější velmoc.

0 hlasů

Cesta vedla jen přes Finsko či SR a to se stalo. I štěstí muselo naproti. Vpodstate hrál druhý s třetím. Byli jsme papírový favorit.

1 hlas

0 hlasů

Češi v SF, jistě někomu zbyly rachejtle ze silvestrovských oslav. Je čas na ohňostroje v ulicích. Vyvalme sudy.

0 hlasů

Meli hrat 3 na 3 a 5 minut, spis by se rozhodlo. Dovednostni soutez verim ze ovladnou nasi. Historie se ptat nebude, ake postup nebude zaslouzeny. I kdyz 9 bodu ze skupiny, tot majsterštyk.

0 hlasů

Nakonec remiz. Nadavame na Korenare a finsky brankar pri ceskem empty net pusti takou šmudlu.

0 hlasů

Dobre se sehralo oslabeni, Korenar si dobre postavil tycky a ted rozhodne zaverecna tretina. Či sa dočkáme prodlženie???

0 hlasů

Maly Albi palec hore. V takem utkani se poznaj ti rozdilovi velci hraci.

0 hlasů

Jeste se v tv chlubi Dusik 60 ti strelami na branku proti Svycarsku. Labuti pisen, dnes neprejdou ani stredni pasmo.