10.10.2016 18:21 Aktualizováno 10.10. 18:56

Kometa je po roce znovu mistrem, Třinec porazila 4:1 na zápasy.

Nový mistr
Brno po roce znovu slaví! Kometa obhájila mistrovský titul

Hokejisté Komety Brno obhájili titul v extralize a slaví rekordní 13. triumf v historii. V pátém finálovém utkání vyhráli v Třinci 4:1 a ovládli sérii 4:1 na... více

Český reprezentant Jiří Sekáč vybojoval svůj první Gagarinův pohár.

KHL
Sekáč má Gagarinův pohár, Kazaň ve finále porazila CSKA

Český útočník Jiří Sekáč získal v dresu Kazaně Gagarinův pohár. Tým Ak Bars porazil v dnešním pátém finále Kontinentální hokejové ligy v domácím prostředí 1:0... více

Litvínov se raduje ze záchrany v extralize.

Hokejová baráž
Litvínov porazil Kladno a udržel se v extralize, padá Jihlava

Hokejisté Litvínova porazili v závěrečném kole baráže o účast v extralize Kladno 5:2 a udrželi se v nejvyšší soutěži. Díky třetí výhře za sebou zůstali o bod... více

V přípravě na MS končí Bartošák a útočníci Orsava s Ordošem.

Změny v repre
V přípravě na MS končí Bartošák a útočníci Orsava s Ordošem

Z hokejové reprezentace, která se připravuje na květnové mistrovství světa v Dánsku, vypadli brankář Patrik Bartošák a útočníci Jakub Orsava s Janem Ordošem.... více