Autor: - red -

Hrdina Caroliny David Ayres (vpravo).

Hokej
Zázrak! Výhru Caroliny vychytal rolbař po transplantaci ledviny

Původní zpráva Tak tohle se jen tak nevidí. O výhru Caroliny na ledě Toronta během sobotní noci se postarali tři brankáři. Zajímavé na tom je, že ten třetí nespadá do... více

Petr Mrázek po srážce s Kylem Cliffordem nedohrál.

NHL
Mrázek kvůli zranění nedochytal, Pastrňák a Nečas skórovali

Útočník Martin Nečas přispěl v NHL gólem a přihrávkou k výhře Caroliny 6:3 v Torontu. V dresu vítězů odstoupil z utkání Petr Mrázek po tvrdé srážce s Kylem... více

Kaut: jsem rád hlavně za Francouzovu nulu.

NHL
Kaut: jsem rád hlavně za Francouzovu nulu

Takřka o tři minuty větší prostor při pobytu na ledě než při své středeční premiéře dostal během utkání v Anaheimu český hokejista ve službách Colorada Martin... více

Brno poprvé v sezóně porazilo Zlín.

Hokej
Brno poprvé v sezóně porazilo Zlín

Dohrávka 47. kola extraligy vyšla lépe hokejistům Brna. Kometa sice ve Zlíně přes úvodní gól prohrávala 1:2 a ještě po druhé třetině 2:3, ale nakonec zvítězila... více