Útočník Plíhal se stěhuje z Kärpätu Oulu do Tampere

Sport
28. 7. 2013 22:42
Hokejový útočník Tomáš Plíhal bude hrát za Tapparu Tampere.
Hokejový útočník Tomáš Plíhal bude hrát za Tapparu Tampere.

Hokejista Tomáš Plíhal se ve finské lize stěhuje z Kärpätu Oulu do Tappary Tampere. Třicetiletý útočník bude oblékat v SM-Liize dres už třetího týmu, protože v letech 2009 až 2012 působil také v TPS Turku. S Tapparou uzavřel Plíhal podle oficiálních stránek klubu roční smlouvu.

V uplynulé sezoně v barvách Kärpätu nasbíral ve 41 zápasech 11 bodů za šest branek a pět asistencí. Celkem má na kontě v SM-Liize z 211 duelů 116 bodů (56+60).

Liberecký odchovanec před příchodem do Finska působil v zámoří a má na kontě i 89 utkání v NHL za San Jose. Zaznamenal v nich sedm gólů a devět asistencí. Ve čtyřech duelech play off nebodoval. 

Autor: ČTK Foto: ČTK

Další čtení

Weston McKennie ze Spojených států (vlevo) a Stjepan Radeljic z Bosny bojují o míč během zápasu 32. kola mistrovství světa ve fotbale

Drama v San Franciscu: oslabené USA vyřadily Bosnu a jsou v osmifinále

Sport
2. 7. 2026

Odvolání německého gólu bylo podle Nagelsmanna skandální

Sport
30. 6. 2026
Paraguayský hráč Antonio Sanabria neproměnil penaltu proti německému brankáři Manuelovi Neuerovi v penaltovém rozstřelu mezi Německem a Paraguayí

Penaltové prokletí favoritů. Německo padlo s Paraguayí, Nizozemsko nestačilo na Maroko

Sport
30. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ