Horor na hokeji

18.08.2016 14:50 Původní zpráva

Autor: - tab -

Plzeňský Milan Gulaš (vpravo) brání ve výhledu brankáři Skelleftey Gustafu Lindvallovi.

Hokej
Postup Plzně vystřelil na nájezdy Kovář, Brno v Lize mistrů končí

Aktualizováno 11.12. 23:09Hokejisté Plzně porazili v odvetě čtvrtfinále play-off Ligy mistrů Skellefteu 2:1 po samostatných nájezdech a po remíze 3:3 v úvodním utkání ve Švédsku... více

Plekanec se objevil v dresu Kladna. Rytíři i s ním vyhráli.

Chance liga
Druhé Kladno s Plekancem zdolalo Vsetín, v čele se drží Jihlava

Hokejisté Kladna v sestavě s útočníkem Tomášem Plekancem porazili ve 33. kole doma Vsetín 6:3 a drží se na druhém místě o tři body za vedoucí Jihlavou, která... více

Ondřej Němec se vrátil do reprezentace po téměř deseti měsících.

Navrátilec
Snad nebudu muset jako nováček sbírat puky, smál se Němec

Jeden z velkých návratů zažívá díky obránci Ondřeji Němcovi hokejová reprezentace před turnajem Channel One Cup. Čtyřiatřicetiletý mistr světa z Německa 2010,... více

Tomáš Plekanec (vpravo) při utkání proti Zlínu.

Extraliga
Krize Pardubic pokračuje, v derby nestačily na Hradec Králové

Aktualizováno 09.12. 20:58UVNITŘ VŠECHNY VÝSLEDKY Z DANÉHO KOLA. Hokejisté Brna vyhráli v zápase 26. kola extraligy na ledě Zlína 4:1. Mistrovská Kometa tak uspěla po dvou nezdarech,... více