20.04.2018 20:33

Mladý Jan Bednář v brance Karlových Varů.

Hokej
Moc jsem si to užil, řekl po debutu šestnáctiletý brankář Bednář

Karlovarský hokejový gólman Jan Bednář si v šestnácti letech odbyl premiéru v seniorské extralize. Nečekaný tah Energie sice k výhře nevedl, ale brankář české... více

Třinečtí hokejisté slaví jednu z branek do sítě Karlových Varů.

Hokej
Třinec rozhodl v prodloužení, za Vary debutoval v bráně junior

Hokejisté Třince zdolali v dohrávce 29. kola extraligy Karlovy Vary 4:3 v prodloužení, které ukončil v 63. minutě Tomáš Marcinko. Domácí se díky výhře... více

Marek Trončinský nevydržel v Pardubicích ani měsíc, nyní bude hrát za Litvínov.

Výměna obránců
Trončinský odešel z Pardubic do Litvínova za Porselanda

Hokejový obránce Marek Trončinský odchází z posledního týmu extraligy Pardubic do desátého Litvínova výměnou za švédského beka Mathiase Porselanda. Kluby se... více

Brankář Třince Šimon Hrubec chytá puk v zápase hokejové extraligy proti Vítkovicím.

Dohrávka extraligy
Třinec si může proti Varům upevnit první místo

Hokejisté Třince si v úterní dohrávce 29. extraligového kola proti Karlovým Varům mohou upevnit vedení v tabulce, které nyní drží jen díky lepšímu skóre před... více