Blondýna z Londýna. Ruda z Ostravy uctívá Špotákovou

Sport
14. 8. 2012 14:01
Špotáková při hodu oštěpem.
Špotáková při hodu oštěpem.

Po pekingském vítězství složila píseň Barboře Špotákové populární kapela Tři sestry, londýnské zlato zase oceňuje ódou na oštěpařku nmoderátor a fanoušek všeho - Ruda z Ostravy.

Ruda opět nechal čarovat svoji duši hornického poetika a "fajná blondýna, co má zlato z Londýna" to ocenila: "Chtěla bych Rudovi poděkovat, docela mě to potěšilo. Bylo to hezké," usmála se, když přiletěla z olympiády zpět domů. 

A co bude dělat dál? Hlavně slavit.  "Rozhodně to nechci konkrétně prozrazovat. Určitě ale budou oslavy v místě mého a přítelova rodiště. Tam budou hlavní. A taky v Praze." Na mejdanech si klidně může pouštět playlist písniček, které jsou jen o ní...

POSLECHNĚTE SI ÓDU RUDY Z OSTRAVY

PÍSEŇ OD TŘÍ SESTER "ČTVRTÁ SESTRA"

Autor: - red -Foto: ČTK

Další čtení

Trenér české reprezentace Miroslav Koubek během fotbalového zápasu skupiny A mistrovství světa mezi Českem a Mexikem

Koubek po krachu na šampionátu: Výkony nebyly dobré, ale hodlám pokračovat

Sport
Aktualizováno: 25. 6. 2026 07:40
Ladislav Krejčí reaguje po fotbalovém utkání skupiny A mistrovství světa mezi Českem a Mexikem

Krutý konec na Aztéckém stadionu: Čeští fotbalisté prohráli s Mexikem a balí kufry

Sport
25. 6. 2026
ilustrační foto

Olympionici budou od MOV dostávat 10.000 dolarů za účast na hrách

Sport
24. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ