VIDEO: Sexy krásky pod pěti kruhy. Která je nejhezčí?

Sport
1. 8. 2012 05:30
Britská sedmibojařka Jessica Ennisová.
Britská sedmibojařka Jessica Ennisová.

Olympiáda v Londýně nenabízí jenom parádní sportovní výkony, boj s vlastními silami, boření rekordů a okamžiky plné emocí. Show pod pěti kruhy je také přitažlivým festivalem ženské krásy a neodolatelného půvabu. Marketingové a modelingové agentury už teď jistě přemýšlejí, která ze sportovkyň se stane jejich dalším úlovkem.

Ve více než desetitisícové záplavě sportovců, kteří dobývají olympijský Londýn, jsou vidět, i když se jim třeba zrovna nedaří. Pozornost magnetizují svou krásou, která mnohdy poutá k televizním obrazovkám i ty, kteří sportu zrovna neholdují.

Půvab ruské tenistky Marie Šarapovové, její srbské kolegyně Any Ivanovičové nebo americké fotbalové brankářky Hope Solo je proslulý, londýnská sportoviště ale nabízejí pohled na mnohem více krásek, které by mohly soutěžit o pomyslný titul Miss Londýn 2012. Která z nich je vaší favoritkou?

PODÍVEJTE SE NA SPORTOVNÍ KRÁSKY Z OLYMPIJSKÉHO LONDÝNA

Další čtení

Odvolání německého gólu bylo podle Nagelsmanna skandální

Sport
30. 6. 2026
Paraguayský hráč Antonio Sanabria neproměnil penaltu proti německému brankáři Manuelovi Neuerovi v penaltovém rozstřelu mezi Německem a Paraguayí

Penaltové prokletí favoritů. Německo padlo s Paraguayí, Nizozemsko nestačilo na Maroko

Sport
30. 6. 2026
ilustrační obrázek

Mike Tyson: Sportovní génius, nebo problémový bouřlivák?

Sport
29. 6. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ