Slavná pohádková postava Krtečka se objeví ve formuli 1. Hrdina animovaných filmů a knížek pro děti se v minulosti podíval do vesmíru na palubě raketoplánu, teď se představí v... více

Zemřel Niki Lauda, legendární pilot formule 1.

Trojnásobný mistr světa
Zemřel šampion Niki Lauda, formule 1 smutní

Aktualizováno 21.05. 11:18Ve věku 70 let v pondělí zemřel trojnásobný mistr světa formule 1 Niki Lauda. Legendárního jezdce, který se věnoval také podnikání v leteckém průmyslu, v... více

Salač si dvacátým místem zajel životní umístění v kvalifikaci.

VC Francie
Životní výsledek pro Salače v kvalifikaci, Kornfeil dopadl hůř

Český motocyklový jezdec Filip Salač obsadil v kvalifikaci na Velkou cenu Francie 20. místo, což je jeho nejlepší výsledek v kariéře. V první části ho dělila... více

MotoGP 2019.

Motocyklový závod
Nikdo neví, kolik by zrušení Velké ceny v Brně stálo

Politici z Brna a kraje zatím nevědí, kolik by stálo zrušení příštího ročníku motocyklové Grand Prix v Brně. Záleželo by to na jednání se společností Dorna,... více

Velkou cenu Španělska formule 1 vyhrál obhájce titulu Lewis Hamilton (ilustrační foto).

Velká cena Španělska
Hamilton opět úřadoval, italská stáj se dál trápí

12.05. 17:33

Velkou cenu Španělska formule 1 vyhrál obhájce titulu Lewis Hamilton před týmovým kolegou Valtterim Bottasem. Stáj Mercedes díky nim vylepšila rekordní vstup... více

Freestyle motokrosař Filip Podmol skáče přes Taxisův příkop.

Freestyle motokros
Podmol předvedl unikátní kousek, na motorce přeskočil Taxis

11.05. 14:20

Freestyle motokrosař Filip Podmol dnes na dostihovém závodišti v Pardubicích několikrát přeskočil na motocyklu Taxisův příkop. Jeho trikům přihlíželo početné... více

S Velkou cenou České republiky to vypadá do budoucna hodně kriticky.

VC České repubilky
Jihomoravský kraj vyzval vládu k vyšší podpoře Grand Prix

07.05. 05:00

Rada Jihomoravského kraje vyzvala vládu, aby přehodnotila své rozhodnutí a podpořila letošní motocyklovou Grand Prix v Brně částkou 65 milionů korun. Novinářům... více

Jakub Kornfeil si zajel v Jerezu dvanácté místo.

VC Španělska
Kornfeil zajel v Jerezu po zranění nejlepší kvalifikaci v sezoně

04.05. 14:23

Tři týdny po zlomenině klíční kosti zajel Jakub Kornfeil v Jerezu nejlepší kvalifikační výsledek v sezoně. Český závodník vybojoval pro nedělní Velkou cenu... více

Motocyklová GP.

Motocyklový svátek
Hejtman: Velká cena v Brně asi skončí. Vláda dala málo peněz

30.04. 12:30 Aktualizováno 30.04. 13:21

Závody mistrovství světa silničních motocyklů v České republice zřejmě skončí. Letošní ročník Grand Prix se ještě v Brně pojede, ale v dalších letech to bez... víceDiskuse (6)

Grand Prix v Brně v roce 2018.

MS motocyklů
GP v Brně znovu v ohrožení, stát schválil výrazně nižší dotaci

29.04. 20:17

Stát dá na letošní ročník motocyklové Grand Prix České republiky v Brně 39 milionů korun místo požadovaných 65 milionů. ČTK to dnes řekla primátorka Brna... více

Kornfeil je po operaci klíční kosti připraven startovat v Jerezu

Rychlé uzdravení

29.04. 20:05

Motocyklový jezdec Jakub Kornfeil je připraven startovat ve víkendové Velké ceně Španělska v Jerezu i přesto, že si před dvěma týdny v americkém Austinu zlomil... více

Valtteri Bottas v čele závodu v Ázerbájdžánu.

Formule 1
Mercedes má opět double, v Baku vyhrál Bottas před Hamiltonem

28.04. 16:15 Aktualizováno 21.04. 16:56

Velkou cenu Ázerbájdžánu formule 1 vyhrál Valtteri Bottas před obhájcem titulu a pětinásobným mistrem světa Lewisem Hamiltonem. Mercedes díky nim získal double... více

Leclerc kvůli havárii odstartuje z devátého místa.

VC Ázerbájdžánu
Leclerc v Baku havaroval, kvalifikace patřila Mercedesu

27.04. 17:26

Do nedělní Velké ceny Ázerbájdžánu formule 1 odstartují z první řady vozy stáje Mercedes. Kvalifikaci vyhrál Valtteri Bottas před obhájcem titulu Lewisem... více

Libor Podmol si teď pár měsíců na motorku určitě nesedne.

Nepříjemné zranění
Motokrosař Podmol si v Německu zlomil obě nohy

27.04. 16:54

Nejlepší český freestyle motokrosař Libor Podmol si při pátečním závodě mistrovství světa v Mnichově zlomil obě nohy a čeká ho několikaměsíční léčba. V Německu... více

Michael Schumacher měl ohledně svého syna velké plány...

Legenda F1
Schumacherovy plány odhaleny, překazila mu je osudová nehoda

26.04. 06:30 Původní zpráva

Po odchodu z formule 1 měl smělé plány do budoucnosti. Michael Schumacher se rozhodl, že dostane do královny motosportu syna Micka. Legenda pomýšlela na to, že... více

Legendární Stéphane Peterhansel pojede příští ročník se svou ženou.

Legendární závod
Rallye Dakar bude mít při premiéře v Arábii 12 etap a 9000 km

25.04. 19:39

Dvanáct etap a přibližně 9000 soutěžních kilometrů připravili pořadatelé příštího ročníku legendární soutěže Rallye Dakar, která se poprvé uskuteční v Saúdské... více

Inovace programu
Pojedou se v Číně dva závody formule 1? Favoritem je Peking

16.04. 14:44

Čína by mohla v budoucnu hostit dvě Velké ceny formule 1. V současnosti je v kalendáři mistrovství světa závod na okruhu v Šanghaji a vedení seriálu podle... více

Francouz Stéphane Peterhansel na Rallye Dakar.

Slavný závod
Rallye Dakar se znovu stěhuje. Nově se pojede v Saúdské Arábii

15.04. 16:45 Aktualizováno 15.04. 18:15

Rallye Dakar se od příštího roku přesune do Saúdské Arábie. Slavná soutěž se jezdila od roku 1977 v Africe, ročník 2008 byl kvůli obavám o bezpečnost zrušen a... více

Fin Valtteri Bottas odstartuje Velkou cenu Číny z prvního místa.

Kvalifikace
Bottas v Číně odstartuje z prvního místa. Dařilo se i Hamiltonovi

13.04. 09:42 Aktualizováno 13.04. 10:41

Kvalifikaci na nedělní Velkou cenu Číny, která bude jubilejním tisícím závodem formule 1, ovládly vozy stáje Mercedes. Pro pole position si dojel Fin Valtteri... více

Sebastian Vettel, jezdec z týmu Ferrari.

Příprava na závod
První trénink na Velkou cenu Číny vyhrál Vettel z Ferrari

12.04. 08:29

První trénink na Velkou cenu Číny, která bude pro formuli 1 jubilejním tisícím závodem, vyhrál Sebastian Vettel z Ferrari. Na druhém místě skončil úřadující... více