Motorismus
Návrat po zranění? Rossi chce stihnout víkendový závod v Aragonii

Zraněná motocyklová hvězda Valentino Rossi v úterý na okruhu v Misanu vyzkouší, zda přece jen nestihne nastoupit o tomto víkendu do Velké ceny Aragonie. Podle listu El Periodico... více

Lewis Hamilton slavil v Singapuru triumf.

Formule 1
Bůh mi požehnal, lepší to být nemohlo, míní Hamilton po triumfu

Po nepovedené kvalifikaci doufal Lewis Hamilton před Velkou cenou Singapuru formule 1 v zázrak a nakonec se ho dočkal. Po kolizi v první zatáčce totiž skončil... více

Noční závod formule 1 v Singapuru ovládl Lewis Hamilton.

Formule 1
Hamilton v Singapuru oslavil další triumf, Vettel nedojel a ztrácí

Velkou cenu Singapuru formule 1 vyhrál Lewis Hamilton z Mercedesu a udělal velký krok k zisku čtvrtého titulu mistra světa, protože jeho největší rival... více

Sergio Pérez ve své formuli.

Formule 1
Změna se nekoná. Pérez bude nadále jezdit ve stáji Force India

Mexický pilot formule 1 Sergio Pérez zůstane i příští rok ve stáji Force India, za kterou jezdí od roku 2014. Tým oznámil prodloužení kontraktu o další sezonu... více

Nepřehlédněte

Barcelona
Copak umírá? Fanoušci kritizují gesto podporující Dembélého

Před zápasem s Eibarem vyjadřují hráči Barcelony solidaritu zraněnému Démbelému.

Dva přestupy léta, roku, staletí. Nejdřív Neymar putoval z Barcelony do PSG, posléze za nehoráznou... více

Silné zemětřesení
V Mexiku se pátrá po přeživších, vše komplikuje silný déšť

Zemětřesení v Mexiku.

Počet obětí úterního zemětřesení v Mexiku vzrostl na 230. Oznámil to šéf národního úřadu pro... více

Chytré telefony
Konec HTC telefonů? Firmu chce odkoupit Alphabet

Ilustrační foto.

Obchody akciemi tchajwanského výrobce chytrých telefonů HTC budou ve čtvrtek pozastaveny kvůli... více

Sebastian Vettel v kvalifikaci na Velkou cenu Singapuru.

Velká cena Singapuru
Kvalifikaci vyhrál Vettel, dostane se opět do čela šampionátu?

16.09. 16:30

Kvalifikaci na Velkou cenu Singapuru formule 1 vyhrál Sebastian Vettel z Ferrari a v nedělním závodě bude mít velkou šanci vrátit se do čela průběžného pořadí... více

Stáj McLaren vymění motory Honda za Renault.

Změna dodavatele
Konec s Hondou, McLaren přechází na motory Renault

15.09. 14:45

Stáj formule 1 McLaren od nové sezony vymění nespolehlivé motory Honda za pohonné jednotky francouzské automobilky Renault, s kterou podepsala tříletou... více

Jezdec stáje Mercedes a lídr letošního šampionátu Formule 1 Lewis Hamilton (ilustrační foto).

Slova soupeře
Kam s Alonsem? Ať je schopný bojovat, přeje si Hamilton

15.09. 06:15 Původní zpráva

Sedm závodů před koncem sezony Lewis Hamilton ovládl Velkou cenu Monzy a dostal se do průběžného vedení. V závěsu však visí Sebastian Vettel, který byl do té... více

Pilot Formule 1 Nico Hülkenberg (ilustrační foto).

Marná snaha
Bez pódia. Výsledky žádné a pořád jsem tam, směje se pilot

14.09. 17:34

Německý pilot Renaultu Nico Hülkenberg bere s humorem blížící se nelichotivý zápis do historie formule 1. Třicetiletý jezdec se už ve 128 Grand Prix marně... více

Pavel Lejhanec převzal rodinnou tradici a vyrábí zlaté přilby.

Plochá dráha
České granáty, stříbro a dny práce. Zlatá přilba se ukázala světu

14.09. 05:00

Klenotník Pavel Lejhanec dokončil tento týden trofej pro 69. ročník plochodrážního závodu o Zlatou přilbu města Pardubic. Hlavní cenu tradičně krášlí šest... více

Valentino Rossi nestihne ani příští závod.

Moto GP
Rossi se léčí podle plánu, návrat však stihne až v říjnu

11.09. 13:14

Zraněná motocyklová hvězda Valentino Rossi se ještě v příští Velké ceně Aragonie do mistrovství světa nevrátí. V továrním týmu Yamaha italskou legendu za dva... více

Motocyklový závodník Petr Kornfeil (ilustrační foto).

Velká cena
Škoda pádu. Kornfeil prokázal, že se mu na "mokré" trati daří

10.09. 12:16

Jakub Kornfeil obsadil ve Velké ceně San Marina v třídě Moto3 sedmé místo. Na mokré trati v Misanu tak český jezdec zaznamenal svůj nejlepší letošní výsledek v... více

Max Biaggi prohlásil, že na motorku už nikdy neusedne.

Zdravotní problémy
Na motorku už nikdy nesednu, říká slavný Biaggi po nehodě

06.09. 15:19

Bývalý mistr světa Max Biaggi se zařekl, že už nikdy neusedne na motocykl. Šestačtyřicetiletý Ital měl v červnu těžkou nehodu, po níž strávil 17 dní na... více

Lewis Hamilton slaví výhru ve Velké ceně Itálie.

F1
Pískající fanoušci? Jako fotbaloví chuligáni, míní o Italech Hamilton

03.09. 19:49

Britský pilot Lewis Hamilton se sice nedělním vítězstvím ve Velké ceně Itálie ujal vedení v mistrovství světa formule 1, italští fanoušci ho ale po závodě v... více

Lewis Hamilton na trati Velké ceny Itálie.

Formule 1
Hamilton ve velkém stylu ovládl Monzu a je novým lídrem F1

03.09. 16:02 Aktualizováno 03.09. 16:47

Britský pilot Lewis Hamilton z Mercedesu vyhrál Velkou cenu Itálie formule 1 a poprvé v sezoně převzal vedení v mistrovství světa. Z první příčky sesadil v... více

Valentino Rossi.

Návrat po zranění
Rossi šokoval celý svět. Závodit chce už za tři týdny

03.09. 11:33

Už za tři týdny chce hvězdný motocyklista Valentino Rossi znovu závodit po dvojnásobné zlomenině nohy. Italský šampion si ve čtvrtek při tréninkovém enduru... více

Patrik Markvart.

Motorismus
Češi medaili z Šestidenní neobhájili, závod opanovali Francouzi

02.09. 19:12

Česká reprezentace na motocyklové Šestidenní obsadila ve francouzském Brive třinácté místo a nenavázala tak na překvapivý bronz z loňského roku. Čtveřici... více

Hamilton ovládl kvalifikaci v Monze.

Kvalifikace F1
Hamilton vyhrál mokrou kvalifikaci v Monze a překonal Schumachera

02.09. 19:00

Lewis Hamilton vyhrál deštivou kvalifikaci na nedělní Velkou cenu Itálie a je novým rekordmanem formule 1. První místo na startovním roštu vybojoval... více

Trénink na Velkou cenu Itálie v podání Lewise Hamiltona.

Formule 1
Monze zatím vládnou Mercedesy, tréninky vyhrál Bottas

01.09. 16:16

Piloti Mercedesu Valtteri Bottas a Lewis Hamilton potvrdili roli favoritů a ovládli dnešní tréninky formule 1 na Velkou cenu Itálie. Finský pilot byl nakonec v... více

Valentino Rossi se chce co nejrychleji vrátit zpět na motorku.

Zlomená noha
Operace se povedla, chci co nejdřív zpátky, hlásí Rossi

01.09. 11:38

Motocyklová hvězda Valentino Rossi má za sebou úspěšnou operaci zlomené nohy. Italský šampion se podrobil zákroku nedlouho po půlnoci v Anconě, ráno už... více

Vojtěch Štajf a Daniel Landa se chystají do Íránu.

Extrémní závody
Štajf se vydá na íránskou rallye, parťáka mu dělá zpěvák Landa

30.08. 13:36

Automobilový jezdec Vojtěch Štajf má za sebou vedle startů v řadě rallyeových závodech i několik netradičních zkušeností, které nyní rozšíří. Před pěti lety... více