Rallye Dakar
Konečná to být nesmí, hecuje se Prokop po letošním ročníku

Martin Prokop po šestém místě v letošním ročníku Rallye Dakar věří, že nové české maximum v kategorii automobilů dokáže ještě vylepšit. Zkušený pilot, který řadu let úspěšně... více

Martin Prokop na Dakaru.

Výborný výsledek
Prokop na Rallye Dakar skončil šestý, Loprais pátý

Aktualizováno 17.01. 18:55Martin Prokop obsadil šesté místo na Rallye Dakar a o jednu příčku vylepšil české maximum v kategorii automobilů. Šestatřicetiletý pilot se spolujezdcem Janem... více

Prokop pomáhal na Dakaru soupeři v boji o páté místo.

Dobrý skutek
Prokop pomáhal na Dakaru soupeři v boji o páté místo

Automobilový jezdec Martin Prokop se den před koncem Rallye Dakar posunul na 6. místo průběžného pořadí a v dnešní závěrečné etapě slavné soutěže se bude... více

Devátá etapa
Šestý Prokop pomohl soupeři. Prosil jak kočička, smál se

Martin Prokop obsadil v předposlední 9. etapě Rallye Dakar v Peru šesté místo a na stejnou pozici se v kategorii automobilů posunul i celkově. Šestatřicetiletý... více

Trojnásobný mistr světa formule 1 Niki Lauda.

Formule 1
Legendární jezdec Lauda byl propuštěn z nemocnice

16.01. 18:48

Trojnásobný mistr světa formule 1 Niki Lauda je po dvoutýdenním pobytu v nemocnici opět doma. Lékaři jej propustili z vídeňské kliniky, kde vloni v srpnu... více

Spolujezdce Davida Casteru zradila v předposlední etapě záda. Proto Peterhansel končí.

Rekordman nedojede
Peterhansel nedokončí Dakar. Stopku mu vystavilo zdraví kolegy

16.01. 16:39

Třináctinásobný vítěz Rallye Dakar Stéphane Peterhansel letošní ročník závodu nedokončí. V předposlední etapě musel francouzský rekordman v počtu vítězství... více

Aleš Loprais si pohoršil o jednu pozici na šesté místo.

Loprais klesl v celkovém pořadí na 6. místo, nově vede Sotnikov

16.01. 08:18

Aleš Loprais obsadil v úterní 8. etapě Rallye Dakar mezi kamiony 7. místo a v průběžném pořadí klesl na šesté. Novým lídrem kategorie je Rus Dmitrij Sotnikov,... více

Posádka Martina Prokopa na Rallye Dakar.

Rallye
Prokop na Dakaru opět posunul své maximum, zlepšil se i Engel

15.01. 21:00 Aktualizováno 15.01. 21:37

Martin Prokop obsadil v 8. etapě Rallye Dakar 7. místo a sedmý je i nadále v celkovém pořadí. Český jezdec s fordem zaostal na 361 km dlouhé rychlostní zkoušce... více

Martin Šoltys se svým kamionem na letošní rallye.

Slavná rallye
Nadějně rozjetý závod končí. Šoltys na Dakaru nestihl start etapy

15.01. 18:25

Pilot kamionu Tatra Martin Šoltys končí na Rallye Dakar. Dvojka týmu Buggyra Racing po technických problémech a nocování na trati nestihla start do úterní 8.... více

Aleš Loprais se posunul na páté místo mezi kamiony.

Kamiony na Dakaru
Loprais je mezi elitou, Šoltys musel přenocovat na trati

15.01. 09:22

Pilot kamionu Tatra Aleš Loprais se na Rallye Dakar posunul na páté místo průběžného pořadí. Druhý český jezdec Martin Šoltys v pondělní 7. etapě zapadl v... více

Martin Prokop na Rallye Dakar 2018.

Prokop dojel v bolestech desátý a zamířil na rentgen

14.01. 21:08

Automobilový jezdec Martin Prokop skončil v 7. etapě Rallye Dakar v Peru na desátém místě a v průběžném pořadí slavné soutěže zůstal sedmý. Velkou část z 323... více

Jan Brabec zažil smolnou etapu a propadl se do šesté desítky pořadí.

Smolná etapa
Zrádný Dakar! Snad desetkrát jsem spadl na držku, štvalo Brabce

14.01. 10:15 Původní zpráva

Druhá polovina slavného závodu pro něj nezačala nejlépe. Český motocyklista Jan Brabec zažil v šesté etapě Rallye Dakar pády nejen na trati, ale i v celkovém... více

Milan Engel na Dakaru.

Prokop zajel na Dakaru nejlepší výsledek, poskočil na šesté místo

13.01. 21:30 Aktualizováno 13.01. 22:33

Martin Prokop dojel v šesté etapě Rallye Dakar v kategorii automobilů sedmý těsně za Stéphanem Peterhanselem a připsal si nejlepší letošní umístění. V celkovém... více

Martin Macík se svým kamionem.

Macík byl vyloučen z Dakaru! Dál pojede mimo hlavní soutěž

13.01. 09:31

Pilot kamionu Liaz Martin Macík byl nakonec vyloučen z Rallye Dakar. V soutěži bude ale stejně jako Martin Kolomý pokračovat v odděleném hodnocení druhé části... více

Diskvalifikace

12.01. 17:20

Třetí muž průběžného pořadí kategorie kamionů Andrej Karginov z Ruska byl vyloučen z Rallye Dakar, protože neposkytl pomoc zraněnému divákovi. Tovární jezdec... více

Je reálné porážet i ruské kamazy, těší navzdory opravám Macíka.

Pátá etapa
Je reálné porážet i ruské kamazy, těší navzdory opravám Macíka

12.01. 09:18

Pilot kamionu Tatra Aleš Loprais se po páteční 5. etapě Rallye Dakar posunul na šesté místo. Do cíle nakonec dojel i dosud nejlepší Čech Martin Macík, který v... více

Tomáš Kubiena na Rallye Dakar 2018.

Konec nadějí
Průběžně pátý Kubiena odstoupil z Dakaru, Prokop si zajel maximum

11.01. 20:00 Aktualizováno 11.01. 23:17

Tomáš Kubiena nadějně rozjetou Rallye Dakar v Peru nedokončí. Pátý muž pořadí čtyřkolek musel odstoupit v 5. etapě nedlouho po startu kvůli poruše motoru a... více

Martina Prokopa zlobí v každé etapě auto. Zatím to stačí na jedenácté msto.

Mizerné vyhlídky
Auto není ve formě. Dobrý výsledek je ztracený, tuší Prokop

11.01. 17:00 Původní zpráva

V jihoamerickém Peru píše jednu smutnou kapitolu za druhou. Martin Prokop není v kategorii automobilů ještě ani v polovině Rallye Dakar, a už tuší, že naděje... více

Macík zajel skvěle čtvrtou etapu a útočí na stupně vítězů. Nyní je čtvrtý.

Útok na pódium
Potěšený Macík: Samej kámen, skála a řečiště. Parádní rozbíječka!

11.01. 14:00 Původní zpráva

Zaútočil v poušti, kde nikomu není pomoci. Martin Macík se svým kamionem parádně zajel maratonskou etapu, ve které sahal i na vítězství v rámci letošního... více

Český čtyřkolkář Tomáš Kubiena na Dakaru.

Macík slaví na Dakaru druhé místo z etapy, Kubiena si polepšil

10.01. 20:32 Aktualizováno 10.01. 22:35

Martin Macík byl druhý ve 4. etapě Rallye Dakar a v průběžném pořadí kategorie kamionů se posunul na čtvrté místo. Na nejrychlejšího Rusa Andeje Karginova s... více