VC Německa
Kvalifikaci F1 v Německu vyhrál Vettel, Hamilton nedojel

Aktualizováno 21.07. 17:25Z prvního místa do nedělní Velké ceny Německa formule 1 odstartuje domácí Sebastian Vettel. Pilot Ferrari bude mít velkou šanci opět zvýšit svůj náskok v čele průběžného pořadí,... více

Sebastian Vettel při jednom z tréninků na VC Německa.

Kritický pohled
Moderní technologie formuli 1 neprospívají, myslí si Vettel

Podle německého pilota Sebastiana Vettela by měla formule 1 omezit vliv moderních technologií a upřednostnit umění jezdců. Čtyřnásobný mistr světa a jezdec... více

Daniel Ricciardo ovládl první trénink na VC Německa, do závodu však půjde z posledního místa.

Velká cena Německa
První trénink vyhrál Riccardo, do závodu odstartuje jako poslední

První trénink na Velkou cenu Německa formule 1 vyhrál Daniel Ricciardo z Red Bullu. Australský pilot kvůli trestu za nepovolenou výměnu několika součástek v... více

Valtteri Bottas zůstává u stáje Mercedes.

Formule 1
Mercedes si může oddedchnout. Parťák Hamiltona zůstává

Finský pilot Valtteri Bottas bude i nadále jezdit ve formuli 1 za Mercedes. Osmadvacetiletý jezdec se stájí, která se ve čtvrtek domluvila na prodloužení... více

Lewis Hamilton budu minimálně v dalších dvou letech závodit za stáj Mercedes.

Udrželi šampiona
Hamilton prodloužil v Mercedesu. "Nikdy jsem se necítil lépe."

19.07. 14:43

Čtyřnásobný mistr světa formule 1 Lewis Hamilton prodloužil smlouvu s týmem Mercedes do roku 2020. Podle BBC si třiatřicetiletý britský jezdec může ročně... více

Kornfeil po další stíhací jízdě dojel v Německu sedmý.

Mistrovství světa
Kornfeil po další stíhací jízdě dojel v Německu sedmý

15.07. 12:20

Motocyklový jezdec Jakub Kornfeil skončil sedmý ve Velké ceně Německa a jen o dvě příčky zaostal za nejlepším výsledkem sezony z minulého závodu Moto3 v... více

Kornfeil odstartuje na Sachsenringu ze sedmé řady, Abraham z osmé.

VC Německa
Kornfeil odstartuje na Sachsenringu ze sedmé řady

14.07. 15:52

Jakub Kornfeil zajel v kvalifikaci na Velkou cenu Německa silničních motocyklů 21. čas a na startu nedělního závodu třídy Moto3 bude v sedmé řadě. Karel... více

Český závodník Jakub Kornfeil obsadil v prvním tréninku na VC Německa devátou příčku.

Kornfeil dojel v úvodním tréninku devátý, vyhrál domácí Öttl

13.07. 14:50 Aktualizováno 13.07. 17:29

Motocyklový jezdec Jakub Kornfeil obsadil deváté místo v úvodním tréninkovém dnu před nedělní Velkou cenou Německa. Na Sachsenringu byl český jezdec třídy... více

Lewis Hamilton se vyjádřil ke kolizi z nedělní Velké ceny Británie.

Formule 1
Räikkönen mě netrefil schválně, uznal Hamilton a přijal omluvu

09.07. 16:06

Úřadující mistr světa formule 1 Lewis Hamilton přijal omluvu Kimiho Räikkönena za kolizi z prvního kola nedělní Velké ceny Británie, po které se pilot... více

Lewis Hamilton (vlevo) z Williaamsu po kolizi naznačil, že Ferrari nehraje fér.

Válka stájí
Hamilton po kolizi naznačil, že Ferrari nebojuje fér

08.07. 20:19

UVNITŘ VIDEO. Úřadující mistr světa formule 1 Lewis Hamilton z Mercedesu naznačil, že Ferrari v letošní sezoně používá v boji o titul nečisté prostředky.... více

Vettel ukončil v britském Silverstonu Hamiltonovu nadvládu.

Formule 1
Vettel ukončil v britském Silverstonu Hamiltonovu nadvládu

08.07. 16:52 Aktualizováno 08.07. 17:24

Velkou cenu Británie formule 1 vyhrál Sebastian Vettel z Ferrari a ukončil čtyřletou nadvládu Lewise Hamiltona. Před britským obhájcem titulu z Mercedesu,... více

Lewis Hamilton během VC Británie.

Domácí nadvláda
Hamilton vyhrál počtvrté v řadě kvalifikaci na VC Británie

07.07. 16:43

Kvalifikaci na Velkou cenu Británie formule 1 vyhrál počtvrté za sebou domácí pilot Lewis Hamilton z Mercedesu. Na druhém místě skončil se ztrátou 44 tisícin... více

Formule 1 uvažuje o bodech za pole position a nejrychlejší kolo.

Změna systému
Formule 1 uvažuje o bodech za pole position a nejrychlejší kolo

07.07. 11:04 Aktualizováno 07.07. 11:52

Vedení formule 1 uvažuje o změně bodovacího systému Velkých cen. V budoucnu by tak mohlo v závodech bodovat patnáct nebo dokonce dvacet jezdců a body by se... více

Závodník formule 1 Lewis Hamilton.

Formule 1
Hamilton před domácí GP v Silverstone: Jsem připravený bojovat

05.07. 10:41

Velká cena Británie nemohla pro Lewise Hamiltona přijít v lepší chvíli. Britský pilot minulou neděli závod v Rakousku nedokončil a přišel o první místo v... více

Ëric Boullier končí na pozici ředitele stáje McLaren.

Formule 1
Ředitel McLarenu dostal padáka. Doplatil na špatné výsledky

04.07. 13:01

Špatné výsledky stáje formule 1 McLaren stály místo sportovního ředitele Ërica Boulliera. Čtyřiačtyřicetiletý Francouz odstoupil z funkce, do které byl... více

V Rakousku vládl Verstappen, Vettel je opět v čele MS.

F1
V Rakousku vládl Verstappen, Vettel je opět v čele MS

01.07. 17:16

Velkou cenu Rakouska formule 1 vyhrál Max Verstappen z Red Bullu před dvojicí jezdců Ferrari Kimim Räikkönenem a Sebastianem Vettelem. Německý pilot se díky... více

Kopecký s přehledem vyhrál a získal šestý český titul.

Rallye Bohemia
Kopecký s přehledem vyhrál a získal šestý český titul

01.07. 15:19

Tovární jezdec Škody Jan Kopecký vyhrál Rallye Bohemia a s předstihem si zajistil šestý titul mistra České republiky v automobilových soutěžích.... více

Motocyklista Tuuli přišel po pádu v Assenu o část prstu na ruce.

VC v Assenu
Motocyklista Tuuli přišel po pádu v Assenu o část prstu na ruce

01.07. 14:23

Po těžkém pádu na okruhu v Assenu přišel finský motocyklista Niki Tuuli o část prstu na ruce. Dvaadvacetiletý nováček kategorie Moto2 havaroval v sobotní... více

Kornfeil si po startu z osmé řady dojel v Assenu pro páté místo.

Silniční motocykly
Kornfeil si po startu z osmé řady dojel v Assenu pro páté místo

01.07. 12:04 Aktualizováno 01.07. 15:20

Motocyklový závodník Jakub Kornfeil dojel ve Velké ceně Nizozemska v Assenu pátý ve třídě Moto3 a připsal si nejlepší výsledek v letošní sezoně mistrovství... více

Motocyklový závodník Jakub Kornfeil.

Kornfeil doplatil na penalizaci, v Assenu vyrazí až z osmé řady

30.06. 17:43

Motocyklový závodník Jakub Kornfeil zajel v kvalifikaci na Velkou cenu Nizozemska v Assenu jedenáctý čas ve třídě Moto3, v neděli však odstartuje až z 23.... více