Českým motocyklistům nevyšla kvalifikace na závod v Británii

24.08.2019 16:52 Aktualizováno 24.08. 17:12

Český závodník Jakub Kornfeil.

Motocykly
Nadějná kvalifikace přinesla jen bod. Kornfeil dojel až patnáctý

Aktualizováno 22.09. 14:27Jakub Kornfeil proměnil v Alcaňizu nejlepší kvalifikační výsledek v sezoně Moto3 v zisk jediného bodu. více

Český motocyklový závodník Jakub Kornfeil.

MS silničních motocyklů
Kornfeil si zajel maximum, v Aragonii odstartuje čtvrtý

Český motocyklista Jakub Kornfeil zajel v Alcaňizu nejlepší kvalifikaci v sezoně mistrovství světa silničních motocyklů a do Velké ceny Aragonie v kategorii... více

Ve Velké Británii se z prvenství radoval Marcos Ramírez.

VC Británie
Abraham získal v Silverstonu bod,Kornfeil a Salač vyšli naprázdno

Aktualizováno 25.08. 15:27Motocyklový závodník Karel Abraham dojel ve Velké ceně Británie po startu z posledního místa patnáctý a stejně jako před dvěma týdny v Rakousku získal bod.... více

Jezdec kategorie Moto3 Jakub Kornfeil během tréninku na VC ČR.

Závody v Brně
Kornfeilovi tréninky nevyšly. Sotva dojel, problémy s motorkou

Až osmnáctou příčku v součtu dvou pátečních volných tréninků obsadil Jakub Kornfeil na Grand Prix České republiky ve třídě Moto3. Nevyšla mu zejména druhá část... více