Expřítelkyně je cvičený zabiják, hájil se hvězdný závodník

Sport
15. 1. 2015 05:00
Někdejší šampion americké automobilové série NASCAR Kurt Busch.
Někdejší šampion americké automobilové série NASCAR Kurt Busch.

Někdejší šampion americké automobilové série NASCAR Kurt Busch u soudu vypověděl, že jeho bývalá přítelkyně je vycvičený nájemný zabiják.

Sedmatřicetiletá Patricia Driscollová žádá soud, aby o rok mladšímu jezdci uložil zákaz se k ní přibližovat. Loni v září ji prý při závodech v Doveru v karavanu vzal za hlavu a udeřil s ní o zeď. Busch popírá, že by kdy Driscollové ublížil. Na podzim se s ní rozešel, protože ho prý příliš rozptylovala.

U soudu v úterý řekl, že Driscollová cestovala na tajné mise do Střední a Jižní Ameriky a do Afriky zabíjet lidi. Líčil, že když spolu jednou byli v texaském El Pasu, jeho přítelkyně vyrazila ven v maskáčích a vrátila se ve večerních šatech celá od krve.

Driscollová, která se živí i jako spisovatelka, označila Buschovo tvrzení za směšné. Uváděné historky má prý z filmového scénáře, na kterém po léta pracovala. Driscollová je také podnikatelkou, která provozuje společnost zajišťující bezpečnostní systémy a řídí nadaci podporující příslušníky amerických ozbrojených sil.

Autor: ČTK Foto: ČTK/AP/Matthew T. Thacker

Další čtení

Josimar Alcócer ze Sparty střílí neuznaný gól

Obrat a šok pro Lyon! Sparta doma v 3. předkole Ligy mistrů zdolala favorizovaného soupeře 2:1

Sport
5. 8. 2026
ilustrační obrázek

Sparta zahájí boj o Ligu mistrů proti Lyonu, na Letné vzhlíží k historicky první výhře

Sport
3. 8. 2026
 Zleva nový španělský trenér české fotbalové reprezentace Santi Denia a jeho asistent Pablo Amo na mimořádné tiskové konferenci Fotbalové asociace ČR

Historický milník pro český fotbal: Reprezentaci poprvé v historii povede cizinec, španělský trenér Santi Denia

Sport
31. 7. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ