Formule 1
Velká cena Austrálie se pojede minimálně do roku 2025

Velká cena Austrálie bude v kalendáři mistrovství světa formule 1 minimálně do roku 2025. Vedení šampionátu ve čtvrtek oznámilo, že v Londýně s organizátory závodů na okruhu v... více

Ilustrační foto.

Silverstone

Vozy stáje Red Bull se sice v nedělní Velké ceně Británie na stupně vítězů nedostaly, přesto si rakouský tým na okruhu v Silverstonu připsal jeden rekord.... více

Slavící Lewis Hamilton po triumfu v Silverstonu.

Formule 1
Hamilton si připsal rekordní výhru, opět dominoval Mercedes

Aktualizováno 14.07. 21:39UVNITŘ VIDEO. Velkou cenu Británie formule 1 vyhrál Lewis Hamilton a na domácím okruhu v Silverstonu si připsal rekordní šesté vítězství. Za obhájcem titulu a... více

Fin Valtteri Bottas vybojoval svou čtvrtou pole position v sezoně.

Formule 1
Kvalifikaci v Silverstonu vyhrál Bottas. Hamilton začne druhý

Aktualizováno 13.07. 16:57Do nedělní Velké ceny Británie formule 1 odstartuje z prvního místa Valtteri Bottas. Na druhém místě v kvalifikaci skončil lídr šampionátu a obhájce titulu... více

Francouz Pierre Gasly z Red Bullu.

Překvapivý výsledek
Úvodní trénink F1 v Silverstonu ovládl Francouz Gasly

12.07. 13:32

V prvním tréninku na Velkou cenu Británie formule 1 byl překvapivě nejrychlejší Francouz Pierre Gasly z Red Bullu. Šestý muž průběžného pořadí mistrovství... více

Ecclestone perlí: Tři šampionáty, diktatura i uctívání Putina.

Bývalý šéf F1
Ecclestone perlí: Tři šampionáty, diktatura i uctívání Putina

12.07. 05:45 Původní zpráva

Bernie Eclesstone už sice nevlastní gigant formule 1, s královnou motosportu však jeho jméno zůstane spjaté navždy. Bývalý britský pilot a především obchodník... více

Politika i nenávist k jezdcům. Italové kritizují rozhodnutí FIA.

Sporné předjíždění
Politika i nenávist k jezdcům. Italové kritizují rozhodnutí FIA

03.07. 05:45 Původní zpráva

Byl to závod plný emocí, manévrování i předjíždění na hranici pravidel, jak se na pořádnou Velkou cenu sluší a patří. Jenže má dohru. Ferrari i italská média... více

Kubica dostal cenu za nejlepšího jezdce GP Rakouska omylem.

Formule 1
Kubica dostal cenu za nejlepšího jezdce GP Rakouska omylem

02.07. 17:31

Polák Robert Kubica dostal cenu pro nejlepšího jezdce nedělní Velké ceny Rakouska formule 1 kvůli technické chybě. V hlasování fanoušků totiž vyhrál vítězný... více

Velká cena Rakouska
Verstappen díky hraničnímu manévru slaví triumf

30.06. 16:58

Max Verstappen ze stáje Red Bull obhájil vítězství ve Velké ceně Rakouska formule 1 a ukončil dosavadní nadvládu pilotů Mercedesu v sezoně. více

Legendární jezdec
Jméno zatáčky na rakouském okruhu nese jméno Nikiho Laudy

30.06. 10:54

První zatáčka po startu na rakouském okruhu pro závody formule 1 ve Spielbergu nese ode dneška jméno Nikiho Laudy. Po legendárním jezdci, který 20. května... více

Český pilot Martin Šonka.

Společný let
Šonka vzal pilota Formule 1 do vzduchu. Byl to mazec, přiznává

30.06. 05:45 Původní zpráva

Stáj Red Bull v neděli čeká závod na domácí trati. Při té příležitosti pořadatelé ve spolupráci s českým pilotem Martinem Šonkou vymysleli nevídanou akci.... více

Pilot Ferrari Charles Leclerq vyhrál kvalifikaci na Velkou cenu Rakouska formule 1.

Velká cena
Kvalifikaci ovládl Leclerc, Hamilton vyrazí po trestu až pátý

29.06. 16:29

Pilot Ferrari Charles Leclerc vyhrál kvalifikaci na Velkou cenu Rakouska formule 1 a podruhé v kariéře odstartuje do závodu mistrovství světa z prvního místa... více

Mercedes je stále neporažený, ve Francii vyhrál Hamilton.

Formule 1
Mercedes je stále neporažený, ve Francii vyhrál Hamilton

23.06. 17:11

Velkou cenu Francie formule 1 vyhrál pětinásobný mistr světa Lewis Hamilton před týmovým kolegou Valtterim Bottasem. Stáj Mercedes tak vyhrála i osmý závod v... více

Jezdci Mercedesu Bottas (vlevo) a Hamilton obsadili v kvalifikaci na VC Francie první dvě místa.

Formule 1
Kvalifikaci ve Francii ovládl Mercedes, vyhrál Hamilton před Bottasem

22.06. 16:35 Aktualizováno 22.06. 17:16

Kvalifikaci na nedělní Velkou cenu Francie formule 1 vyhrál úřadující mistr světa Lewis Hamilton z Mercedesu. Spolu s ním se do první řady na okruhu v Le... více

Sebastian Vettel z Ferrari projel v Montrealu cílem první, ale kvůli penalizaci nevyhrál.

Přišel o výhru
Ferrari to nevzdalo. Vettelovu penalizaci bude řešit FIA

20.06. 13:47

Mezinárodní automobilová federace (FIA) na pátek svolala schůzku závodních komisařů s představiteli Ferrari kvůli trestu pro Sebastiana Vettela ve Velké ceně... více