Autor: Jan Rochovanský

Město Brno doplatí zbytek na zaplacení ztráty z letošní Grand Prix.

Doplatí zbytek
Brno dá 4,7 milionu korun na pokrytí ztráty letošní Grand Prix

Brno dá 4,7 milionu korun na pokrytí ztráty letošní motocyklové Grand Prix na Masarykově okruhu. Schválili to dnes zastupitelé. Ztráta přesáhla 31 milionů... více

Stáj Force India bude od příští sezony závodit pod novým názvem.

Formule 1
Stáj Force India se přejmenuje na Racing Point

Stáj Force India se v šampionátu vozů formule 1 přejmenuje na Racing Point. Oznámila to Mezinárodní automobilová federace FIA. Tým se kvůli dluhům dostal v... více

Sebastian Vettel se v Itálii ocitl po palbou kritiky.

Terčem kritiky
Vettel pod palbou. V Itálii viní z neúspěchu jeho, on zase vůz

Původní zpráva Zase bez titulu a opět druzí. Slavná značka Ferrari skončila ve formuli 1 i letos bez trofeje. Jak v poháru konstruktérů, tak i mezi jezdci jí přísluší druhé... více

Lewis Hamilton na trati v Abú Zabí.

Formule 1
Hamilton potvrdil letošní dominanci titulem v Abú Zabí

Aktualizováno 25.11. 16:33Závěrečný závod sezony formule 1 Velkou cenu Abú Zabí vyhrál již jistý mistr světa Lewis Hamilton. Pilot Mercedesu na okruhu Yas Marina porazil druhého... více