Šéfovi formule 1 unesli v Brazílii tchyni, chtějí tučné výkupné

26. 7. 2016 13:00
Bernie Ecclestone.
Bernie Ecclestone.

Tchyně britského automobilového funkcionáře, podnikatele a vládce formule 1 Bernieho Ecclestonea byla v São Paulu unesena. Únosci požadují po rodině 120 milionů brazilských realů (více než 895 milionů korun). Zatím není známo více podrobností a policie tyto zprávy nepotvrdila, uvedla agentura Reuters s odvoláním na brazilská média.

Ecclestonova sedmašedesátiletá tchyně Aparecida Schuncková je podle médií v rukou únosců již od pátku.

Pětaosmdesátiletý Ecclestone je podruhé ženatý, s dvaačtyřicetiletou Brazilkou Fabianou Flosiovou se oženil v roce 2012. Pár se seznámil v roce 2009 během Grand Prix Brazílie v São Paulu a žije spolu v Anglii.

Únosy byly v Brazílii v minulosti relativně časté, únosci pak většinou po rodinách unesených žádali několik stovek dolarů. Policii se však podařilo počet těchto zločinů zredukovat a v současnosti k nim v Brazílii dochází velmi vzácně.

Autor: ČTK Foto: ČTK/PA/Tony Marshall

Další čtení

Obnovené mrtvé rameno řeky Moravy v Nových Sadech v Olomouci, které je od loňského podzimu součástí protipovodňových úprav v této části města, se kvůli tání sněhu a následnému zvýšení hladiny zaplnilo vodou. Napojilo se tak do říčního systému na jihu města a pomáhá odvádět zvýšený průtok vody.

Obnovené slepé rameno řeky Moravy v Olomouci se po úpravách naplnilo vodou

Domácí
2. 3. 2026
Francouzský prezident Emmanuel Macron.

Macron nařídil zvýšit počet francouzských jaderných hlavic

Zahraničí
2. 3. 2026
ilustrační foto

Skupina Bohemia Sekt prodala loni přes 30 mil. lahví, meziročně o čtyři pct více

Ekonomika
2. 3. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ