Ital Antonelli zahynul, přejela ho soupeřova motorka

Sport
21. 7. 2013 15:15
Ilustrační foto.
Ilustrační foto.

Druhý závod mistrovství světa superbiků v Moskvě byl kvůli tragické nehodě zrušen. Po havárii v nižší třídě supersport zahynul pětadvacetiletý italský motocyklista Andrea Antonelli.

K nehodě došlo v poslední zatáčce úvodního kola závodu, který předcházel druhé jízdě superbiků. Antonelli v hustém dešti upadl, a když ležel bezvládně na trati, přejel ho motocykl Lorenza Zanettiho, který se už svému krajanovi nestačil vyhnout.

Antonelli po převozu do nemocnice zraněním podlehl a vedení seriálu po schůzce s jezdci a zástupci stájí zbývající program z bezpečnostních důvodů zrušilo. První jízdu šampionátu superbiků v Moskvě vyhrál Ital Marco Melandri.

PODÍVEJTE SE1 SAMI NA SMRTELNÝ PÁD:

Autor: ČTK Foto: ČTK , ČTK/Šálek Václav

Další čtení

Závodník Martin Fuksa pózuje fotoreportérům v rámci tiskové konference české reprezentace v rychlostní kanoistice před odjezdem na mistrovství světa v Poznani

Fuksa míří na mistrovství světa s bilancí pěti výher. Roli favorita si užívá

Sport
18. 8. 2026
Tomáš Chorý, utkání 4. kola první fotbalové ligy: FC Slovan Liberec - SK Slavia Praha

Chorý se po disciplinárním trestu vrátil do hry, první ztrátě Slavie v Liberci ale nezabránil

Sport
17. 8. 2026

Mám před sebou asi poslední sezonu, řekl Ronaldo časopisu Vogue

Sport
16. 8. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ