Kopecký vykročil za třetím triumfem, Pech je druhý

27.05.2016 20:29

Rallye Dakar
Jan Brabec: Po pádu jsem myslel, že jsem na dovolené

Motocyklista Jan Brabec při druhém startu na Rallye Dakar lehce vylepšil loňský výsledek, přesto měl ke spokojenosti daleko. Chyby v navigaci a následná... více

Rallye
OBRAZEM: Češi na Dakaru. Pokoření rekordu, boj s technikou i zdravím

Původní zpráva Martin Prokop vylepšil o jednu příčku dosavadní české maximum, když dorazil do cíle na šestém místě. Aleš Loprais skončil pátý mezi kamiony, životní umístění... více

Devátá etapa
Šestý Prokop pomohl soupeři. Prosil jak kočička, smál se

Martin Prokop obsadil v předposlední 9. etapě Rallye Dakar v Peru šesté místo a na stejnou pozici se v kategorii automobilů posunul i celkově. Šestatřicetiletý... více

Martin Prokop na Rallye Dakar 2018.

Prokop dojel v bolestech desátý a zamířil na rentgen

Automobilový jezdec Martin Prokop skončil v 7. etapě Rallye Dakar v Peru na desátém místě a v průběžném pořadí slavné soutěže zůstal sedmý. Velkou část z 323... více