Kornfeil se v Austrálii blýskl pátým místem, body má i Hanika

18.10.2015 08:20 Aktualizováno 18.10. 10:19

Český motocyklový závodník Jakub Kornfeil.

MS silničních motocyklů
Kornfeil si zajel maximum, v Aragonii odstartuje čtvrtý

Český motocyklista Jakub Kornfeil zajel v Alcaňizu nejlepší kvalifikaci v sezoně mistrovství světa silničních motocyklů a do Velké ceny Aragonie v kategorii... více

Ve Velké Británii se z prvenství radoval Marcos Ramírez.

VC Británie
Abraham získal v Silverstonu bod,Kornfeil a Salač vyšli naprázdno

Aktualizováno 25.08. 15:27Motocyklový závodník Karel Abraham dojel ve Velké ceně Británie po startu z posledního místa patnáctý a stejně jako před dvěma týdny v Rakousku získal bod.... více

Mladý český závodník Filip Salač.

Špatné umístění
Českým motocyklistům nevyšla kvalifikace na závod v Británii

Aktualizováno 24.08. 17:12Českým motocyklovým jezdcům se vůbec nevydařila kvalifikace na Velkou cenu Británie. Filip Salač a Jakub Kornfeil v nejslabší třídě Moto3 i Karel Abraham v... více

Jezdec kategorie Moto3 Jakub Kornfeil během tréninku na VC ČR.

Závody v Brně
Kornfeilovi tréninky nevyšly. Sotva dojel, problémy s motorkou

Až osmnáctou příčku v součtu dvou pátečních volných tréninků obsadil Jakub Kornfeil na Grand Prix České republiky ve třídě Moto3. Nevyšla mu zejména druhá část... více