Kornfeil získal na Silverstonu bod díky diskvalifikaci soupeře

04.09.2016 14:46 Aktualizováno 04.09. 20:01

Hyundai Motorsport zabojuje o umístění na stupních vítězů.

Rallye Německo
Hyundai Motorsport zabojuje o umístění na stupních vítězů

Hyundai Motorsport bude od 16. do 19. srpna 2018 usilovat o umístění na stupních vítězů na asfaltových tratích Rallye Německo. Domácí soutěž týmu z Alzenau je... více

Kornfeil na Brno nenavázal, v GP Rakouska dojel až třináctý.

Silniční motocykly
Kornfeil na Brno nenavázal, v GP Rakouska dojel až třináctý

Aktualizováno 12.08. 15:15Motocyklista Jakub Kornfeil týden po třetím místě v Brně skončil ve Velké ceně Rakouska třináctý. Do cíle závodu ve Spielbergu dojel na stejné pozici, z níž... více

Motocyklový závodník Jakub Kornfeil.

Po bronzu propad. Kornfeil odstartuje v Rakousku z páté řady

Aktualizováno 11.08. 17:21Týden po první pole position v kariéře na Velké ceně České republiky obsadil Jakub Kornfeil 13. místo v kvalifikaci na další díl mistrovství světa silničních... více

Jakub Kornfeil zůstává ve třídě Moto3.

Konec spekulací
Kornfeil pojede nadále ve třídě Moto3, zůstává ve stejném týmu

Motocyklový jezdec Jakub Kornfeil bude i nadále závodit v mistrovství světa ve třídě Moto3. Pětadvacetiletý český reprezentant v minulých dnech několikrát... více