McLaren: Nemáme týmovou jedničku!

Sport
13. 6. 2007 16:00
Fernando Alonso
Fernando Alonso

Fernando AlonsoŠéf stáje formule 1 McLaren Ron Dennis odmítl tvrzení, že vedení týmu favorizuje lídra průběžného pořadí seriálu mistrovství světa Lewise Hamiltona na úkor loňského šampiona Fernanda Alonsa. Reagoval tak na stížnosti španělského pilota po Velké ceně Kanady.

"Samozřejmě, že mezi sebou týmy obou jezdců soupeří, ale není v tom nic špatného. Jedná se pouze o zdravou soutěživost," řekl Dennis agentuře AP.

"Nikdo ale není týmovou jedničkou. Lewis i Fernando mají stejné vybavení, stejnou podporu, a tudíž i stejnou šanci vyhrávat," dodal s tím, že podle něj Alonsova slova novináři překroutili. "Je mi jasné, že španělská a anglická média podporují svoje jezdce a budou nás chytat za každé slovo," prohlásil Dennis.

Foto: archiv

Autor: ČTK

Další čtení

Josimar Alcócer ze Sparty střílí neuznaný gól

Obrat a šok pro Lyon! Sparta doma v 3. předkole Ligy mistrů zdolala favorizovaného soupeře 2:1

Sport
5. 8. 2026
ilustrační obrázek

Sparta zahájí boj o Ligu mistrů proti Lyonu, na Letné vzhlíží k historicky první výhře

Sport
3. 8. 2026
 Zleva nový španělský trenér české fotbalové reprezentace Santi Denia a jeho asistent Pablo Amo na mimořádné tiskové konferenci Fotbalové asociace ČR

Historický milník pro český fotbal: Reprezentaci poprvé v historii povede cizinec, španělský trenér Santi Denia

Sport
31. 7. 2026

Naše nejnovější vydání

TÝDENInstinktSedmičkaINTERVIEWTV BARRANDOVPŘEDPLATNÉ