Nejistá sezóna. Abraham bude chybět ve třech závodech

06.10.2015 11:12

Sedmnáctiletý Filip Salač.

Motorismus
Salač zajel životní výsledek, v San Marinu skončil devátý

Sedmnáctiletý Filip Salač si dojel díky devátému místu v Grand Prix San Marina pro nejlepší výsledek v mistrovství světa silničních motocyklů. Jakub Kornfeil... více

Ve Velké Británii se z prvenství radoval Marcos Ramírez.

VC Británie
Abraham získal v Silverstonu bod,Kornfeil a Salač vyšli naprázdno

Aktualizováno 25.08. 15:27Motocyklový závodník Karel Abraham dojel ve Velké ceně Británie po startu z posledního místa patnáctý a stejně jako před dvěma týdny v Rakousku získal bod.... více

Trať v Hořicích.

Motocyklová akce
Hororová situace: auto v Hořicích vjelo na okruh v době závodu

Na uzavřenou trať při nedělních závodech silničních motocyklů Česká Tourist Trophy v Hořicích na Jičínsku se dostal řidič osobního auta a jel proti závodníkům.... více

Týden po devátém místě na domácím okruhu v Brně dojel Jakub Kornfeil ve Velké ceně Rakouska osmý.

Velká cena
Kornfeil dojel v Rakousku osmý, Abraham má bod

Týden po devátém místě na domácím okruhu v Brně dojel Jakub Kornfeil ve Velké ceně Rakouska osmý. Druhý český motocyklista v Moto3 Filip Salač na 19. příčce... více